Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 1957
  • Návštěvy: 124/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Jablonec nad Nisou  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10476
Týden:
124
Dnes:
9
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 174/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Předkolo

26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
So 27.07. 17:00 Start Brno - Vrchovina 1:5 (1:3)
So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)

3:4 p.p. (3:3)

So 03.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Milan Černý

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 17:00
Velké Hamry - Vlašim
B-Tým: I.A třída, So 22.08. 17:00
Jeníšovice - Velké Hamry
Dorost U-19: Krajský přebor, Ne 13.09. 10:00
Mimoň - Velké Hamry
Žáci U-15: Krajský přebor, So 29.08. 09:30
Česká Lípa - Velké Hamry
Žáci U-13: I. třída, So 29.08. 11:15
Česká Lípa - Velké Hamry

Krátké zprávy z klubu

Nesehrané utkání - B-Mužstva

23.03. 2014 | 15:48 Dnešní utkání B-mužstva s Ruprechtticemi nesehráno pro nezpůsobilý terén