Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 236/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15166
Týden:
236
Dnes:
21
On-line:
1

3:1 (2:0)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Andrův stadion - 1546 diváků
Rozhodčí: Berka - Kříž, Myška

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 673/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

12.07. 18:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
So 13.07. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:2 (1:0)
So 13.07. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (1:0)
So 13.07. 19:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)
Ne 14.07. 16:30 Mladá Boleslav - Karviná 1:0 (0:0)
Ne 14.07. 16:30 České Budějovice - Opava 0:1 (0:1)
Ne 14.07. 19:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 0:2 (0:2)
Po 15.07. 18:00 Zlín - Slavia Praha 0:1 (0:0)

1:0 (0:0)

Ne 14.07. 2019 16:30 - Adidas Aréna - 3728 diváků
Rozhodčí: Proske - Kotík, Caletka

Góly (Asistence)

   82´  N. Komličenko   (penalta)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 59
O 83
Z 46
Z
Z
Z
Z 77
Z
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 18
Z
Z 71
Z 13 62
Z
Z 88
Z 80
Z
Z 15 61
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 59
Z 77
U
U
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 61
Z 71
Z 88
Z
Z
Z
B
Trenér:   Jozef Weber   Trenér:   František Straka  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 23.08. 16:30
Karviná - Baník Ostrava
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 16.08. 10:15
Havířov - Karviná
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Pá 21.08. 14:00
Karviná - Č.Budějovice Ak
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Pá 21.08. 16:15
Karviná - Č.Budějovice Ak
Dorost U-19 B: MSD skupina E, Ne 16.08. 11:00
Karviná - Uničov
Dorost U-17 B: MSD skupina E, Ne 16.08. 13:15
Karviná - Uničov
Žáci U-15: MSL Top, Ne 16.08. 10:30
Hodonín - Karviná
Žáci U-14: MSL Top, Ne 16.08. 12:30
Hodonín - Karviná
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 15.08. 10:00
Karviná - HFK Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 15.08. 10:00
Karviná - HFK Olomouc
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 23.08. 09:00
Karviná - Kopřivnice
Žáci U-13 B: Krajský přebor, Ne 23.08. 10:45
Karviná - Kopřivnice
Žáci U-13 C: OP mladší žáci, So 22.08. 10:00
Karviná - Horní Žukov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0
17. 0 0 0 0 0:0 0
18. 0 0 0 0 0:0 0