Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 73
  • Návštěvy: 28/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Praha 9  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6531
Týden:
28
Dnes:
2
On-line:
1

I.A třída skupina A - Praha

ID: 12735  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 95/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

08.03. 19:00 Štěrboholy - Praga 0:3 (0:0)
So 09.03. 10:45 Union Strašnice - Hrdlořezy 2:3 (0:3)
So 09.03. 13:00 Kolovraty - Troja 7:0 (5:0)
So 09.03. 14:30 Xaverov - Tempo B 1:1 (0:1)
So 09.03. 16:00 Čechie Uhřiněves - FC Háje 2:1 (1:0)
Ne 10.03. 11:00 Kunratice - Bohnice 3:0 (1:0)
Ne 10.03. 14:00 Újezd nad Lesy - Březíněves 3:0 (0:0)
Ne 10.03. 14:30 Ďáblice - Kyje 3:2 (1:0)

0:3 (0:0)

Pá 08.03. 2019 19:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 07.03. 00:00
Štěrboholy - Praga
Žáci U-13: II. třída MŽ, skupina B, So 21.03. 00:00
Praga - FC Háje
Ml. dorost: Přebor MD - Praha, So 21.03. 00:00
Praga - D. Počernice
B-Tým: II. třída skupina B, So 21.03. 00:00
Praga - Raptors
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina A, So 21.03. 00:00
Praga - CU Bohemians
Dorost U-19: Krajský přebor SD, So 14.03. 00:00
Praga - Podolí
C-Tým: II. třída skupina C, So 21.03. 00:00
Praga - D. Měcholupy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 0 2 57:17 39
2. 15 11 1 3 38:21 34
3. 15 9 3 3 34:15 30
4. 15 9 2 4 30:18 29
5. 15 9 1 5 37:18 28
6. 15 8 1 6 31:34 25
7. 15 7 1 7 32:30 22
8. 15 6 3 6 26:32 21
9. 15 6 2 7 19:31 20
10. 15 4 6 5 18:21 18
11. 15 4 3 8 24:38 15
12. 15 4 3 8 26:42 15
13. 15 4 2 9 23:33 14
14. 15 4 2 9 22:36 14
15. 15 3 4 8 24:36 13
16. 15 1 2 12 16:35 5