Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 245/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22078
Týden:
245
Dnes:
18
On-line:
1

Okresní přebor - Praha-východ

ID: 13403  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 149/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

9.kolo

19.10. 19:00 Velké Popovice - Zeleneč 2:1 (1:0)
So 20.10. 15:30 Hrusice - Dobřejovice 4:1 (1:0)
So 20.10. 15:30 Hovorčovice - Senohraby 4:2 (3:1)
So 20.10. 15:30 Zápy B - Sibřina 6:1 (5:0)
So 20.10. 15:30 Radonice - Kamenice 5:2 (3:2)
So 20.10. 15:30 Odolena Voda - Kunice B 1:0 (0:0)
Ne 21.10. 15:30 Šestajovice - Líbeznice 1:2 np (1:0)

1:0 (0:0)

So 20.10. 2018 15:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, Ne 17.11. 13:30
Senohraby - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, Ne 17.11. 13:30
Šestajovice - Kunice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - B, Ne 17.11. 09:30
Klecany - Kunice
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - B, Ne 17.11. 11:45
Klecany - Kunice
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, So 16.11. 10:15
Kunice - Pečky
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 16.11. 11:55
Kunice - Pečky
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 12 8 2 2 0 33:16 30
2. 12 7 1 2 2 39:15 25
3. 12 6 3 1 2 42:19 25
4. 12 7 1 1 3 38:19 24
5. 12 6 2 1 3 44:24 23
6. 12 6 2 1 3 27:19 23
7. 12 6 2 0 4 27:21 22
8. 12 6 0 1 5 24:22 19
9. 12 5 0 2 5 33:32 17
10. 12 5 0 1 6 25:29 16
11. 12 2 3 1 6 19:41 13
12. 12 0 1 4 7 14:32 6
13. 12 1 1 1 9 12:56 6
14. 12 0 1 1 10 10:44 3

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00