Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 163/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19057
Týden:
163
Dnes:
5
On-line:
1

2:1 n.p. (1:1)

So 15.06. 2019 10:15 - 220 diváků
Rozhodčí: Martínek - Řeháček, šŤastný

Pražský přebor

ID: 12734  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 410/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

So 11.08. 10:15 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 2:4 (1:4)
So 11.08. 10:15 Podolí - Viktoria Žižkov B 3:3 (2:2)
So 11.08. 10:30 Hostivař - ABC Braník 0:0 (0:0)
So 11.08. 10:30 Union Vršovice - Dukla JM 1:2 (0:1)
So 11.08. 14:30 Tempo - Vyšehrad B 2:2 (1:1)
So 11.08. 15:00 Královice - Uhelné sklady 2:4 (1:2)
So 11.08. 17:00 Př. Kopanina - Újezd P4 1:2 (1:0)
Ne 12.08. 14:00 Admira Praha B - Třeboradice 1:1 (0:0)

2:2 (1:1)

So 11.08. 2018 14:30 - 200 diváků
Rozhodčí: Zelený - Hrivík, Pytloun

Góly (Asistence)

   39´  M. Vltavský
   90´  D. Bláha

Góly (Asistence)

   11´  J. Heřman
   65´  M. Kravtsiv
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 51
Z
Z 25
Z 78
Z 60
Z
Z 65
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B 42
O
O 90
Z 67
Z 68
Z 19
Z
Z
U 54
U 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
Z 65
O 78
Z
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 19 63
O 54
Z 63
Z 68
B 87
B
Trenér:   X X   Trenér:   Jaroslav Klíma  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 20.07. 17:00
Prostějov - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, Ne 11.08. 17:00
Újezd nad Lesy: Újezd nad Lesy - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 10.08. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Dorost U-17: Česká liga A - U17, So 10.08. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Žáci U-15: Česká liga, Ne 25.08. 10:00
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Ne 25.08. 11:45
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
MFK Most - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
MFK Most - Vyšehrad
Dorost U-19: ČD skupina C, So 17.08. 00:00
Viktoria Žižkov - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 17.08. 00:00
Viktoria Žižkov - Vyšehrad
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0