Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 3305
  • Návštěvy: 41/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Přerov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9457
Týden:
41
Dnes:
2
On-line:
1

3:2 n.p. (2:2)

So 09.11. 2019 14:00 - 100 diváků
Rozhodčí: Brázdil - Halenka, Aberle

I.B třída - skupina A

ID: 12915  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 122/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

15.kolo

So 15.06. 17:00 Újezdec - Haná Prostějov 1:2 (0:1)
So 15.06. 17:00 Kovalovice - Otaslavice 2:0 (1:0)
So 15.06. 17:00 Mostkovice - Klenovice 2:5 (1:2)
So 15.06. 17:00 Troubky - Pivín 1:2 pp np (1:1)
Ne 16.06. 17:00 Radslavice - Želatovice B 1:2 (1:0)
Ne 16.06. 17:00 Jezernice - Tovačov 0:1 (0:0)
Ne 16.06. 17:00 Němčice - Ústí B 1:2 np (1:1)

1:2 n.p. (1:1)

Ne 16.06. 2019 17:00 - 159 diváků
Rozhodčí: Motal - Lizna, Vachutka

Góly (Asistence)

   84´  A. Studený

Góly (Asistence)

   79´  D. Šerý
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z 33
Z 46
Z 58
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 84
O
O 63
Z
Z
Z 33
Z
U 60
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 33 70
Z 46
B 58
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 33
B 46
Z 60
Z 63
Trenér:   Rudolf Novotný  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 21.03. 15:00
Ústí - Dolany
B-Tým : I.B třída - skupina A, Ne 29.03. 15:00
Otaslavice - Ústí
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. B, So 11.04. 00:00
Ústí - Pivín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 15 0 0 1 53:15 45
2. 16 11 1 1 3 42:22 36
3. 16 10 1 1 4 42:25 33
4. 16 8 3 1 4 30:24 31
5. 16 8 3 0 5 36:24 30
6. 16 8 2 1 5 32:23 29
7. 16 8 1 3 4 26:24 29
8. 16 8 1 2 5 35:27 28
9. 16 8 1 0 7 35:27 26
10. 16 7 0 1 8 33:30 22
11. 16 3 1 6 6 25:27 17
12. 16 3 4 0 9 26:35 17
13. 16 4 1 1 10 22:37 15
14. 16 2 2 1 11 20:52 11
15. 16 2 1 1 12 18:50 9
16. 16 1 0 3 12 6:39 6