Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. května 2019
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 250/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21304
Týden:
250
Dnes:
80
On-line:
1

I.B třída skupina D

ID: 12162  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 157/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

10.kolo

So 28.10. 10:30 Kácov - Týnec 1:2 np (1:1)
So 28.10. 14:00 Kunice - Jiskra Zruč 2:3 np (1:2)
So 28.10. 14:30 Zvole - Struhařov 2:1 (1:1)
So 28.10. 14:30 Jesenice - Mnichovice 3:4 np (3:0)
So 28.10. 14:30 Teplýšovice - Miřetice 1:2 (1:1)
Ne 29.10. 14:30 Maršovice - Průhonice 2:4 (1:2)
Ne 29.10. 14:30 Kondrac - Říčany 2:1 (2:0)

2:3 n.p. (1:2)

So 28.10. 2017 14:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, So 01.06. 17:00
Zvole - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, So 01.06. 17:00
Kamenice - Kunice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19, Ne 02.06. 10:15
Kunice - Červený Újezd
Dorost U-17: Krajský přebor U-17, Ne 02.06. 12:30
Kunice - Červený Újezd
Žáci U-15: I.A třída skupina A, Ne 26.05. 10:15
Loděnice - Kunice
Žáci U-13: okresní přebor sk. A, So 01.06. 13:00
Kunice - Světice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 22 14 2 2 4 59:24 48
2. 22 13 2 2 5 61:34 45
3. 22 12 2 1 7 67:40 41
4. 22 11 1 4 6 53:43 39
5. 22 11 2 0 9 41:46 37
6. 22 11 1 0 10 43:52 35
7. 23 9 2 2 10 42:40 33
8. 23 9 1 2 11 40:44 31
9. 22 8 2 2 10 44:44 30
10. 22 6 4 3 9 35:47 29
11. 23 8 1 2 12 46:47 28
12. 22 7 3 1 11 34:62 28
13. 22 7 1 3 11 31:43 26
14. 23 5 1 1 16 37:67 18

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00