Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. září 2018
svátek má Darina.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 267/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16817
Týden:
267
Dnes:
28
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 11681  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 380/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

13.kolo

So 04.11. 10:15 Vyšehrad - Ústí n.O. 2:0 (0:0)
So 04.11. 10:15 Písek - Litoměřicko 0:1 (0:0)
So 04.11. 13:30 Čížová - Chrudim 1:4 (1:1)
So 04.11. 14:00 Dobrovice - Vltavín 1:2 (1:0)
Ne 05.11. 14:00 Benátky - Benešov 1:0 (0:0)
Ne 05.11. 14:00 Nymburk - Převýšov 2:1 np (1:1)
Ne 05.11. 14:00 Štěchovice - Zápy 4:2 (2:1)
Ne 05.11. 14:00 Brozany - Králův Dvůr 2:3 (0:0)
Ne 05.11. 14:00 Jirny - Domažlice 2:1 (0:1)

2:0 (0:0)

So 04.11. 2017 10:15 - Uhříněves UMT - 200 diváků
Rozhodčí: Grimm - Duda, šauflová

Góly (Asistence)

   65´  V. Máče
   81´  M. Klesa

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z 65
Z
Z
Z
Z 86
Z 85
Z 89
U 88
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 79
Z 71
Z
Z
Z
U
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
Z 85
Z 86
O 88
O 89
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 71
Z 79
B
Z
Trenér:   Jaroslav Klíma   Trenér:   Vladimír Chudý  
Správce karty klubu: Roman Zimmermann

Zápasy

A-Tým: Česká fotbalová liga, So 22.09. 10:15
Převýšov: Převýšov - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, So 22.09. 10:15
Podolí - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 23.09. 10:00
Vyšehrad - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 23.09. 12:15
Vyšehrad - Viktoria Plzeň
Žáci U-15: Divize skupina A, Ne 23.09. 10:00
Vyšehrad - Aritma Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, Ne 23.09. 11:45
Vyšehrad - Aritma Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 29.09. 10:00
Neratovice - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, So 29.09. 10:00
Neratovice - Vyšehrad
Dorost U-19: ČD skupina C, So 29.09. 10:00
Vyšehrad - Třebeš
4: ČD skupina C, So 22.09. 12:15
Kolín - Vyšehrad
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 17:7 21
2. 8 6 0 1 1 20:9 19
3. 8 4 1 1 2 16:13 15
4. 8 5 0 0 3 11:12 15
5. 8 4 1 0 3 18:15 14
6. 8 3 0 4 1 8:6 13
7. 8 4 0 0 4 18:15 12
8. 8 4 0 0 4 11:12 12
9. 8 2 2 1 3 12:9 11
10. 8 2 1 3 2 14:13 11
11. 8 2 2 1 3 9:10 11
12. 8 3 0 2 3 12:15 11
13. 8 1 2 3 2 9:12 10
14. 8 2 2 0 4 12:15 10
15. 8 3 0 0 5 12:15 9
16. 8 2 1 0 5 7:16 8
17. 8 0 3 1 4 10:15 7
18. 8 1 2 0 5 8:15 7