Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. října 2018
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 153/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
23573
Týden:
153
Dnes:
24
On-line:
1

II. třída skupina A - Praha

ID: 10664  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 55/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

12.kolo

So 08.04. 13:00 Stodůlky C - Slivenec B 2:2 (1:1)
So 08.04. 16:30 Nebušice B - Lochkov 1:2 (1:2)
So 08.04. 16:30 Bílá Hora - Radotín B 2:1 (1:1)
So 08.04. 16:30 Lipence B - Modřany B 1:0 (0:0)
Ne 09.04. 16:30 Střešovice 1911 C - Řepy B 2:0 (0:0)

2:0 (0:0)

Ne 09.04. 2017 16:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 21.10. 15:30
Miškovice - Řepy
B-Tým: II. třída skupina B, Ne 21.10. 15:30
Řepy - Satalice
Dorost U-17: I. třída MD, Ne 21.10. 15:30
FA Praha - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, Ne 21.10. 15:30
Zbraslav - Řepy
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, So 20.10. 15:00
FA AZ - Řepy
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, So 20.10. 13:00
Bohnice - Řepy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 9 1 0 32:11 28
2. 10 7 1 2 35:18 22
3. 10 5 3 2 17:10 18
4. 10 6 0 4 18:16 18
5. 10 5 1 4 34:9 16
6. 10 4 4 2 20:13 16
7. 10 4 4 2 18:12 16
8. 10 5 1 4 12:15 16
9. 10 4 3 3 34:23 15
10. 10 4 1 5 13:15 13
11. 10 3 2 5 20:22 11
12. 10 3 2 5 21:23 11
13. 10 3 1 6 17:28 10
14. 10 2 1 7 16:48 7
15. 10 1 2 7 9:26 5
16. 10 1 1 8 8:35 4

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00