Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. září 2018
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 276/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16799
Týden:
276
Dnes:
38
On-line:
1

I.A třída skupina A - Praha

ID: 10845  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 133/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 >
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

26.kolo

So 17.06. 10:00 Kunratice - Hostivař 2:1 (1:1)
So 17.06. 10:45 FK Union - Praga 3:2 (2:1)
So 17.06. 14:00 Březíněves - Dolní Chabry 3:0 (1:0)
So 17.06. 16:00 Kyje - Štěrboholy 0:3 (0:1)
So 17.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Vyšehrad B 3:5 (1:2)
So 17.06. 17:00 D. Počernice - Troja 3:3 (1:2)
So 17.06. 17:00 Újezd nad Lesy B - Dubeč 4:0 (2:0)

3:5 (1:2)

So 17.06. 2017 17:00 - Uhříněves tráva - 100 diváků
Rozhodčí: Andras - Rod, Štípek

Góly (Asistence)

   44´  D. Březina
   56´  R. Alba
   75´  R. Alba

Góly (Asistence)

     J. Řezáč
   13´  J. Filip
   57´  T. Madej
   79´  R. Matysík
   81´  K. Kratochvíl   (penalta)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 46
O 66
O
Z 87
Z 67 81
Z
Z
Z
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
B 84
O
Z
Z 51
Z 57
Z
Z 31
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 46
Z 66
Z 81
O 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 51
O 57
Trenér:   Richard Havlík   Trenér:   Jaroslav Klíma  
Správce karty klubu: Roman Zimmermann

Zápasy

A-Tým: Česká fotbalová liga, So 22.09. 10:15
Převýšov: Převýšov - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, So 22.09. 10:15
Podolí - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 23.09. 10:00
Vyšehrad - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 23.09. 12:15
Vyšehrad - Viktoria Plzeň
Žáci U-15: Divize skupina A, Ne 23.09. 10:00
Vyšehrad - Aritma Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, Ne 23.09. 11:45
Vyšehrad - Aritma Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.09. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.09. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina C, So 22.09. 10:00
Kolín - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 22.09. 12:15
Kolín - Vyšehrad
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 17:7 21
2. 8 6 0 1 1 20:9 19
3. 8 4 1 1 2 16:13 15
4. 8 5 0 0 3 11:12 15
5. 8 4 1 0 3 18:15 14
6. 8 3 0 4 1 8:6 13
7. 8 4 0 0 4 18:15 12
8. 8 4 0 0 4 11:12 12
9. 8 2 2 1 3 12:9 11
10. 8 2 1 3 2 14:13 11
11. 8 2 2 1 3 9:10 11
12. 8 3 0 2 3 12:15 11
13. 8 1 2 3 2 9:12 10
14. 8 2 2 0 4 12:15 10
15. 8 3 0 0 5 12:15 9
16. 8 2 1 0 5 7:16 8
17. 8 0 3 1 4 10:15 7
18. 8 1 2 0 5 8:15 7