Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. května 2019
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 168/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
18499
Týden:
168
Dnes:
19
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 10824  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 276/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

32.kolo

St 07.06. 17:00 Tachov - Jirny 1:2 (0:2)
St 14.06. 17:30 Dobrovice - Hořovicko 4:1 (2:1)
St 14.06. 17:30 Zápy - Písek 3:4 (2:0)
St 14.06. 18:00 Domažlice - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
16.06. 18:00 Benešov - Vyšehrad 2:6 (1:3)
So 17.06. 10:15 Štěchovice - Převýšov 2:1 np (1:0)
So 17.06. 10:15 Vltavín - Olympia HK 2:1 (1:0)
So 17.06. 10:15 Chrudim - Litoměřicko 3:0 (1:0)
So 17.06. 17:00 Benátky - FC Táborsko B 2:1 (0:0)

2:6 (1:3)

Pá 16.06. 2017 18:00 - Benešov - 120 diváků
Rozhodčí: Kapoun - Teuber, VaŇkát

Góly (Asistence)

   33´  D. Skopec
   63´  J. Laštovka   (penalta)

Góly (Asistence)

   20´  D. Smolák
   26´  D. Smolák
   28´  P. Šlegl
   60´  D. Smolák
   74´  O. Kostorek
   89´  F. Drobílek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 46
O
O 46
O
O
O
Z
Z
Z 10
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 57
O
O 77
Z 64
Z 80
Z
Z
U 71
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 10
O 46 76
B 46
Z
Z
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 57
Z 64
Z 71
Z 77
Z 80
Z
B
Trenér:   Pavel Šimáček   Trenér:   Jaroslav Klíma  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Česká fotbalová liga, So 25.05. 10:15
Vyšehrad - Ústí n.O.
B-Tým: Pražský přebor, Ne 26.05. 17:00
Motorlet Praha - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 26.05. 10:00
Vyšehrad - 1.FK Příbram
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 26.05. 12:15
Vyšehrad - 1.FK Příbram
Žáci U-15: Divize skupina A, Ne 26.05. 10:00
Vyšehrad - Petřín Plzeň
Žáci U-14: Divize skupina A, Ne 26.05. 11:45
Vyšehrad - Petřín Plzeň
Žáci U-13: ČL skupina B, So 25.05. 10:00
Vyšehrad - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 26.05. 10:00
Vyšehrad - Ústí n/L
Dorost U-19: ČD skupina C, So 25.05. 10:15
Viktoria Žižkov - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 25.05. 12:30
Viktoria Žižkov - Vyšehrad
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 27 16 4 2 5 51:28 58
2. 28 17 2 1 8 58:33 56
3. 27 16 2 4 5 44:28 56
4. 27 12 7 2 6 38:27 52
5. 28 13 5 2 8 49:35 51
6. 26 12 1 4 9 37:38 42
7. 27 12 2 1 12 34:40 41
8. 27 11 2 3 11 38:40 40
9. 27 10 3 2 12 27:37 38
10. 27 8 5 3 11 39:49 37
11. 27 10 1 4 12 36:35 36
12. 27 8 4 3 12 33:39 35
13. 28 8 3 5 12 42:50 35
14. 28 8 2 6 12 37:32 34
15. 27 5 5 3 14 33:52 28
16. 27 5 4 5 13 29:50 28
17. 27 7 1 3 16 36:48 26