Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. září 2018
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 276/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16799
Týden:
276
Dnes:
38
On-line:
1

Česká fotbalová liga

ID: 10824  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 237/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

32.kolo

St 07.06. 17:00 Tachov - Jirny 1:2 (0:2)
St 14.06. 17:30 Dobrovice - Hořovicko 4:1 (2:1)
St 14.06. 17:30 Zápy - Písek 3:4 (2:0)
St 14.06. 18:00 Domažlice - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
16.06. 18:00 Benešov - Vyšehrad 2:6 (1:3)
So 17.06. 10:15 Štěchovice - Převýšov 2:1 np (1:0)
So 17.06. 10:15 Vltavín - Olympia HK 2:1 (1:0)
So 17.06. 10:15 Chrudim - Litoměřicko 3:0 (1:0)
So 17.06. 17:00 Benátky - MAS Táborsko B 2:1 (0:0)

2:6 (1:3)

Pá 16.06. 2017 18:00 - Benešov - 120 diváků
Rozhodčí: Kapoun - Teuber, VaŇkát

Góly (Asistence)

   33´  D. Skopec
   63´  J. Laštovka   (penalta)

Góly (Asistence)

   20´  D. Smolák
   26´  D. Smolák
   28´  P. Šlegl
   60´  D. Smolák
   74´  O. Kostorek
   89´  F. Drobílek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 46
O
O 46
O
O
O
Z
Z
Z 10
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 57
O
O 77
Z 64
Z 80
Z
Z
U 71
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 10
Z 46 76
B 46
Z
Z
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 57
Z 64
Z 71
Z 77
Z 80
Z
B
Trenér:   Pavel Šimáček   Trenér:   Jaroslav Klíma  
Správce karty klubu: Roman Zimmermann

Zápasy

A-Tým: Česká fotbalová liga, So 22.09. 10:15
Převýšov: Převýšov - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, So 22.09. 10:15
Podolí - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 23.09. 10:00
Vyšehrad - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 23.09. 12:15
Vyšehrad - Viktoria Plzeň
Žáci U-15: Divize skupina A, Ne 23.09. 10:00
Vyšehrad - Aritma Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, Ne 23.09. 11:45
Vyšehrad - Aritma Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.09. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.09. 10:00
Vyšehrad - Sokolov
Dorost U-19: ČD skupina C, So 22.09. 10:00
Kolín - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 22.09. 12:15
Kolín - Vyšehrad
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 17:7 21
2. 8 6 0 1 1 20:9 19
3. 8 4 1 1 2 16:13 15
4. 8 5 0 0 3 11:12 15
5. 8 4 1 0 3 18:15 14
6. 8 3 0 4 1 8:6 13
7. 8 4 0 0 4 18:15 12
8. 8 4 0 0 4 11:12 12
9. 8 2 2 1 3 12:9 11
10. 8 2 1 3 2 14:13 11
11. 8 2 2 1 3 9:10 11
12. 8 3 0 2 3 12:15 11
13. 8 1 2 3 2 9:12 10
14. 8 2 2 0 4 12:15 10
15. 8 3 0 0 5 12:15 9
16. 8 2 1 0 5 7:16 8
17. 8 0 3 1 4 10:15 7
18. 8 1 2 0 5 8:15 7