Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 23. října 2017
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 213/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21409
Týden:
213
Dnes:
7
On-line:
1

II. třída skupina A - Praha

ID: 10664  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 86/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

11.kolo

So 03.09. 17:00 Slivenec B - Lipence B 2:0 (1:0)
So 19.11. 13:00 Bílá Hora - Lochkov 2:0 (1:0)
So 19.11. 13:30 Chuchle - Modřany B 3:2 (2:0)
Ne 20.11. 13:30 Střešovice 1911 C - Radotín B 3:3 (2:1)
So 26.11. 10:30 Stodůlky C - Řepy B 0:1 (0:0)

0:1 (0:0)

So 26.11. 2016 10:30 - 25 diváků
Rozhodčí: Ticháček - Sedláček, Tamchyna

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   66´  M. Šparlinek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 88
O
O
Z
Z
Z 46
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 88
Z
Z
Trenér:   Petr Žmolil  
Správce karty klubu: Jiří Orság
KAPAMONT - zámečnické práce, kovoobrábění

Zápasy

A-Tým: II. třída skupina A, Ne 29.10. 14:30
Řepy - Bílá Hora
B-Tým: III. třída skupina A, Ne 29.10. 14:30
Lysolaje - Řepy
Dorost U-17: II. třída MD, Ne 29.10. 14:30
Bílá Hora - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, Ne 29.10. 14:30
Řepy - FA AZ
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Ne 29.10. 12:45
Řepy - Aritma Praha
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Ne 29.10. 11:00
Řepy - Suchdol
Starší přípravka: G3F, So 28.10. 00:00
Řepy - Praga
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 9 0 0 42:10 27
2. 9 6 2 1 26:11 20
3. 9 6 0 3 34:17 18
4. 9 4 4 1 22:14 16
5. 9 5 0 4 24:24 15
6. 9 4 1 4 18:28 13
7. 9 3 2 4 18:26 11
8. 9 3 0 6 17:26 9
9. 9 2 2 5 16:25 8
10. 9 2 1 6 16:25 7
11. 9 2 1 6 19:29 7
12. 9 1 1 7 18:35 4

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00