Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 9762
  • Návštěvy: 126/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    49539
    Týden:
    126
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    20.kolo

    So 09.04. 10:30 Uhelné sklady - Cholupice 3:4 (0:2)
    So 09.04. 10:30 Střešovice 1911 - Union Vršovice 3:3 (2:2)
    So 09.04. 10:30 Zličín - ABC Braník 0:3 (0:0)
    So 09.04. 14:00 Královice - Třeboradice 1:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Admira Praha B - FC Háje 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 4:2 (1:2)
    Ne 10.04. 16:30 Zbraslav - Bohemians 1:2 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Stodůlky - Př. Kopanina 1:7 (0:2)

    3:4 (0:2)

    So 09.04. 2016 10:30 - Na Cibulkách - 50 diváků
    Rozhodčí: Gunitš - Kučera, Klička

    Góly (Asistence)

       14´  J. Bartůněk
       85´  L. Zilvar
       89´  L. Steinocher

    Góly (Asistence)

         Z. Vršecký   (penalta)
       15´  Z. Vršecký   (penalta)
       56´  T. Souček
       75´  J. Klouček
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 14
    O 34
    O 33 60
    O 34
    O 26
    Z 54
    Z 60
    Z
    Z
    U
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 78
    O
    O 63 70
    O
    Z 56
    Z 23 80
    Z
    Z
    U 84
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 26
    U 60 90
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 56
    O 78
    Z 80
    U 84
    B
    Trenér:   Robert Hlavica   Trenér:   Rudolf Kahle  
    Správce soutěže: Jan Syrový