Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 2927
  • Návštěvy: 58/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8809
Týden:
58
Dnes:
1
On-line:
1

Divize - skupina D

ID: 9439  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 77/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

27.kolo

So 26.05. 13:00 Stará Říše - Slavoj Polná 1:4 (1:3)
So 26.05. 17:00 Blansko - Strání 4:2 (2:1)
So 26.05. 17:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 5:1 (4:0)
Ne 27.05. 17:00 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D. 1:1 (1:1)
Ne 27.05. 17:00 Tasovice - Břeclav 1:1 (1:1)
Ne 27.05. 17:00 Velká Bíteš - Vrchovina 1:3 (0:2)
Ne 27.05. 17:00 Třebíč - Bzenec 3:3 (2:1)

3:3 (2:1)

Ne 27.05. 2018 17:00 - Horácký stadion - 45 diváků
Rozhodčí: Koláček - Volek, Zapletal

Góly (Asistence)

   33´  F. Krula
   37´  R. Bence
   90´  P. Florián

Góly (Asistence)

   12´  P. Kasala
   78´  M. Hubr
   85´  D. Šmahaj
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 78
Z 78
Z
Z
Z 78
Z 90
U 88
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 51
O 82
O
O
O
Z
Z
Z
U 56
U 52
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 78
Z 90
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 51
U 56 71
Z
B
Trenér:   Petr Vašíček   Trenér:   Libor Škodík  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, So 11.04. 15:30
Bzenec - Skaštice
Dorost U-19: I. třída, skupina C, Ne 12.04. 13:15
Bzenec - Lipov
Žáci U-15: I. třída, skupina B, So 11.04. 09:00
Bzenec - Dubňany
Žáci U-13: I. třída, skupina B, So 11.04. 10:45
Bzenec - Dubňany
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2