Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 2927
  • Návštěvy: 45/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8759
Týden:
45
Dnes:
9
On-line:
1

Divize - skupina D

ID: 9439  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 84/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

24.kolo

So 05.05. 16:30 Třebíč - Velká Bíteš 0:3 (0:1)
So 05.05. 16:30 Bzenec - Tasovice 1:3 (0:3)
So 05.05. 16:30 Břeclav - Havlíčkův Brod 6:1 (2:0)
Ne 06.05. 16:30 Vrchovina - Rosice 2:2 (1:1)
Ne 06.05. 16:30 Slavoj Polná - Blansko 0:0 (0:0)
Ne 06.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
Ne 06.05. 16:30 Šumperk - Strání 4:1 (2:0)

1:3 (0:3)

So 05.05. 2018 16:30 - Bzenec - 136 diváků
Rozhodčí: Kovářčík - Volek, Galář

Góly (Asistence)

   69´  M. Hubr

Góly (Asistence)

   10´  J. Švejkar
   25´  J. Fukal
   45´  P. Lapeš
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 29
O
O
O 46
O
Z
Z 63
Z
Z 56
U 57
U 42
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 44
Z 83
Z
Z
Z 15
Z
Z
U 66
U 70
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
O 57 81
Z 63
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 66
U 83
B
Trenér:   Libor Škodík   Trenér:   Miroslav Steinhauser  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, Ne 05.04. 15:30
Všechovice - Bzenec
Dorost U-19: I. třída, skupina C, Ne 05.04. 13:15
FKM Podluží - Bzenec
Žáci U-15: I. třída, skupina B, So 04.04. 09:00
FKM Podluží - Bzenec
Žáci U-13: I. třída, skupina B, So 04.04. 10:45
FKM Podluží - Bzenec
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2