Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 6. dubna 2020
svátek má Vendula.
Hlavní menu
  • ID: 2927
  • Návštěvy: 69/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8809
Týden:
69
Dnes:
13
On-line:
1

Divize - skupina D

ID: 9439  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 93/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

19.kolo

So 31.03. 15:30 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 2:1 (2:0)
So 31.03. 15:30 Blansko - Velká Bíteš 2:0 (1:0)
So 31.03. 15:30 Rosice - Stará Říše 0:0 (0:0)
Ne 01.04. 15:30 Břeclav - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
Ne 01.04. 15:30 Strání - Bzenec 2:0 (1:0)
Ne 01.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Třebíč 0:0 (0:0)
Ne 01.04. 15:30 Tasovice - Šumperk 0:3 (0:2)

2:0 (1:0)

Ne 01.04. 2018 15:30 - 392 diváků
Rozhodčí: Grečmal - Koláček, šimoník

Góly (Asistence)

     A. Juma
   56´  L. Pilka

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B 10.00
O 9.00
O 89 7.00
O 10.00
O 9.00
Z 77 7.00
Z 55 71 7.00
Z 50 9.00
Z 9.00
Z 84 9.00
U 10.00
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 75
O
O
Z
Z
Z
Z 29
Z
U 41
U 76
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 71
U 77
U 84
B
U
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 76
B
O
Trenér:   Zdeněk Šebesta   Trenér:   Libor Škodík  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, So 11.04. 15:30
Bzenec - Skaštice
Dorost U-19: I. třída, skupina C, Ne 12.04. 13:15
Bzenec - Lipov
Žáci U-15: I. třída, skupina B, So 11.04. 09:00
Bzenec - Dubňany
Žáci U-13: I. třída, skupina B, So 11.04. 10:45
Bzenec - Dubňany
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2