Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 2927
  • Návštěvy: 43/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8754
Týden:
43
Dnes:
13
On-line:
1

Divize - skupina D

ID: 9439  |  Sezona: 2017/18  |  muži  |  Návštěvy: 76/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

12.kolo

So 21.10. 14:30 Bzenec - Třebíč 3:1 (2:0)
Ne 22.10. 14:30 Vrchovina - Velká Bíteš 0:0 (0:0)
Ne 22.10. 14:30 Slavoj Polná - Stará Říše 3:4 (2:3)
Ne 22.10. 14:30 Břeclav - Tasovice 0:2 (0:1)
Ne 22.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Rosice 2:1 (0:1)
Ne 22.10. 14:30 Strání - Blansko 3:1 (1:1)
Ne 22.10. 14:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:2 (1:1)

3:1 (2:0)

So 21.10. 2017 14:30 - Bzenec - 157 diváků
Rozhodčí: Vejtasa - Marinč, Hovorka

Góly (Asistence)

   18´  T. Petrucha
   32´  P. Kasala
   69´  T. Petrucha

Góly (Asistence)

   48´  V. Maleta
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 52
Z
Z 48
Z 24
Z 68
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 55
O
O
O 68
Z
Z
Z 81
Z 78
U 81
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 68
O
U
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 78
Z 81
U 81
Trenér:   Libor Škodík   Trenér:   X X  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, Ne 29.03. 15:00
Hranice - Bzenec
Dorost U-19: I. třída, skupina C, Ne 29.03. 12:45
Krumvíř - Bzenec
Žáci U-15: I. třída, skupina B, So 04.04. 09:00
FKM Podluží - Bzenec
Žáci U-13: I. třída, skupina B, So 04.04. 10:45
FKM Podluží - Bzenec
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2