Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 7157
  • Návštěvy: 86/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    35494
    Týden:
    86
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    19.07. 00:00 Strakonice - České Budějovice 0:3
    19.07. 17:00 Kutná Hora - Chrudim 0:2 (0:1)
    19.07. 17:00 Dolní Benešov - Opava 0:4 (0:4)
    19.07. 17:30 Šumperk - Uničov 0:5 (0:3)
    So 20.07. 10:00 Hodonín - Břeclav 1:5 (0:3)
    So 20.07. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 0:3 (0:2)
    So 20.07. 10:15 Hořovicko - Bohemians 1:0 np (0:0)
    So 20.07. 10:30 Mohelnice - Zlín 0:5 (0:3)
    So 20.07. 13:00 Štětí - Chomutov 1:4 (1:2)
    So 20.07. 17:00 Jablonec n.J. - Letohrad 2:1 (2:1)
    So 20.07. 17:00 Litoměřice - Ústí n/L 2:6 (0:3)
    So 20.07. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 2:3 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Nový Bor - Varnsdorf 0:3 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Lovosice - Admira Praha 2:4 (2:2)
    So 20.07. 17:00 Vřesina - Karviná 1:8 (0:3)
    So 20.07. 17:00 Pelhřimov - Rosice 1:3 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Bystrc - Otrokovice 3:2 (2:0)
    So 20.07. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 1:2 np (1:1)
    So 20.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 1:2 (1:1)
    So 20.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 1:6 (0:3)
    So 20.07. 17:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 np (1:1)
    So 20.07. 17:00 Milevsko - Táborsko 0:3 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Hvězda Cheb - Sokolov 1:2 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Benešov - Vlašim 0:2 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Český Brod - Vltavín 2:3 np (2:2)
    So 20.07. 17:00 Vyšehrad - Kunice 4:3 (1:1)
    So 20.07. 17:00 SK Kladno - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Úvaly - Zápy 1:0 np (0:0)
    So 20.07. 17:00 Kolín - Meteor 3:0 (2:0)
    So 20.07. 17:00 Roudnice - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Tempo - Štěchovice 2:3 np (2:2)
    So 20.07. 17:00 Náchod - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Přerov - Kroměříž 0:3 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Zábřeh - Mikulovice 1:3 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Líšeň - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Hlučín - Orlová 3:0 (1:0)
    So 20.07. 17:00 Dražice - Písek 0:2 (0:2)
    So 20.07. 17:30 Doubravka - Domažlice 2:6 (2:3)
    Ne 21.07. 17:00 Tasovice - Prostějov 1:4 (0:1)
    Ne 21.07. 17:00 Nová Paka - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    Ne 21.07. 17:00 Trutnov - Převýšov 1:2 (0:2)
    Ne 21.07. 17:00 Hor. Měcholupy - Viktoria Žižkov 2:7 (1:3)
    Ne 21.07. 17:00 Štítná n.Vláří - Brumov 0:1 (0:1)
    Ne 21.07. 17:00 Svitavy - Čáslav 2:1 np (1:0)

    1:4 (1:2)

    So 20.07. 2013 13:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

         K. Jelen
         K. Kodeš
       47´  V. Pavlíček
       90´  P. Lácha
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 66
    O
    Z 73
    Z
    Z
    Z 59
    Z
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 59
    U 66
    U 73
    Soutěž nemá správce [ více ]