Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 630/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
28687
Týden:
630
Dnes:
19
On-line:
1

3:1 (2:0)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Andrův stadion - 1546 diváků
Rozhodčí: Berka - Kříž, Myška

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 6509  |  Sezona: 2013/14  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 135/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

3.kolo

St 07.08. 11:00 Zlín - Karviná 0:5 (0:2)
St 07.08. 11:00 České Budějovice - Teplice 2:2 (1:2)
St 07.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
St 07.08. 12:00 Hradec Králové - Frýdek-Místek 5:1 (3:0)
St 07.08. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:2 (2:1)
St 07.08. 13:00 Sparta Praha - Opava 3:0 (0:0)
St 07.08. 13:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
St 07.08. 13:00 Mostecký FK - Jihlava 2:1 (1:1)
St 07.08. 13:00 Pardubice - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
St 07.08. 13:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:3 (0:1)
St 07.08. 15:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:3 (0:3)

3:1 (2:0)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Andrův stadion - 1546 diváků
Rozhodčí: Berka - Kříž, Myška

Góly (Asistence)

   23´  . Gonzaga   (vlastní)
   33´  L. Juliš   (penalta)
   52´  L. Juliš

Góly (Asistence)

   58´  O. Lingr
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 73
O
O
Z 90
Z 65
Z 65
Z
Z 84
Z
U 73
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 36 84
Z 75
Z
Z
Z
Z 46
Z
Z 46
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 65
Z 65
O 73
O 73
Z 84
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46 64
Z 46
U 75
Z 84
Z
Z
B
Trenér:   Radoslav Látal   Trenér:   Juraj Jarábek  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 22.08. 17:00
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 16.08. 10:15
Sigma Olomouc - Uničov
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 15.08. 11:00
Sigma Olomouc - Zlín
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 15.08. 13:15
Sigma Olomouc - Zlín
Dorost U-19 B: MSL - U19, So 15.08. 10:30
Prostějov - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 15.08. 12:45
Prostějov - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, So 15.08. 10:00
Sigma Olomouc - Opava
: Krajská soutěž , Ne 30.08. 09:00
Hranice - Sigma Olomouc
: 2.liga žen, So 05.09. 00:00
Hradec Králové - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 15.08. 12:00
Sigma Olomouc - Opava
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 15.08. 14:15
Vyškov - Sigma Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 15.08. 14:15
Vyškov - Sigma Olomouc
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0
17. 0 0 0 0 0:0 0
18. 0 0 0 0 0:0 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.