Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. prosince 2017
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 5711
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10468
    Týden:
    60
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    So 15.06. 12:15 Vlašim - Kosmonosy 6:1 (2:1)
    So 15.06. 12:30 Hořovicko - Spartak Příbram 2:9
    So 15.06. 12:30 Neratovice - Nymburk 8:0 (2:0)
    So 15.06. 12:30 ČLU Beroun - Mnich. Hradiště 4:0 (3:0)
    Ne 16.06. 12:15 Benešov - Brandýs 2:1 (1:0)
    Ne 16.06. 12:30 Čáslav - SK Rakovník 1:1 (0:1)
    Ne 16.06. 12:30 Sedlčany - Velký Borek 10:0 (3:0)
    Ne 16.06. 12:30 Kunice - Kutná Hora 12:2 (5:2)

    12:2 (5:2)

    Ne 16.06. 2013 12:30 - H+H aréna - 30 diváků
    Rozhodčí: Chrudimský - Soběslav, Podaný

    Góly (Asistence)

         A. Zadražil   (J. Urban)
         L. Rublič   (J. Najman)
       14´  A. Zadražil   (L. Rublič)
       29´  J. Najman   (J. Boháč)
       34´  J. Najman
       44´  J. Najman   (A. Zadražil)
       46´  A. Zadražil   (Z. Mlčák)
       57´  J. Najman   (L. Rublič)
       59´  J. Boháč   (J. Najman)
       61´  V. Židlík   (Z. Mlčák)
       70´  F. Voldřich   (L. Maršoun)
       74´  L. Maršoun   (F. Kopta)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 59
    O
    Z 68
    Z
    Z
    U 59
    U
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 59
    Z 59
    Z 68
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Luděk Rublič  
    Správce soutěže: Luděk Rublič