Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 5160
  • Návštěvy: 35/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6258
    Týden:
    35
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    2.kolo

    St 12.08. 16:00 Brumov - Třinec 0:5 (0:0)
    Út 25.08. 17:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 0:2 (0:0)
    St 26.08. 17:00 Protivanov - Uničov 6:5pk (1:1)
    St 26.08. 17:00 Řevnice - Písek 2:4pk (0:0)
    Út 01.09. 17:00 ČAFC 2011 - Břeclav 5:6pk (1:1)
    Út 01.09. 17:00 Rousínov - Zlín 0:3 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Čelákovice - Bohemians 1:4 (1:3)
    St 02.09. 17:00 Meteor - 1.FK Příbram 2:4pk (1:1)
    St 02.09. 17:00 Mostecký FK - SK Kladno 6:7pk (1:1)
    St 02.09. 17:00 Znojmo - Jihlava 2:0 (2:0)
    St 02.09. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 1:4pk (0:0)
    St 02.09. 17:00 Tachov - Karlovy Vary 15:16p (1:1)
    St 02.09. 17:00 Kunice - Náchod 1:3 (1:1)
    St 02.09. 17:00 Turnov - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 0:3 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Ovčáry - Bohemians 1905 3:5pk (2:2)
    St 02.09. 17:00 HFK Olomouc - Karviná 1:4 (1:2)
    St 02.09. 17:00 Živanice - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    St 02.09. 17:00 Hlavice - Jablonec 0:3 (0:2)
    St 02.09. 17:00 Mutěnice - Opava 0:2 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Kroměříž - Baník Ostrava 0:3 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Zábřeh - Hlučín 1:2 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Táborsko - České Budějovice 0:2 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:1 (2:1)
    St 02.09. 17:00 Vlašim - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
    Čt 03.09. 17:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
    Čt 03.09. 17:00 Líšeň - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)
    Čt 03.09. 17:00 Ústí n/L - Teplice 1:4 (1:2)
    Čt 03.09. 17:00 Ústí n.O. - Sparta Praha 0:4 (0:3)
    Čt 03.09. 17:00 Česká Lípa - Slavia Praha 2:4 (1:1)
    Út 08.09. 17:00 Třebíč - 1.FC Slovácko 4:1pk (2:2)
    St 16.09. 16:30 Dvůr Králové - Slovan Liberec 2:7 (1:3)

    2:4 (1:1)

    Čt 03.09. 2009 17:00 - Česká Lípa

    Góly (Asistence)

       16´  R. Věchet
       56´  P. Šafář

    Góly (Asistence)

       39´  D. Vasiljevic
       60´  D. Vasiljevic
       66´  L. Volešák
       69´  T. Belaid   (pen)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    Z
    Z 70
    Z 75
    Z
    U
    U 68
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 18
    O
    Z
    Z
    Z
    Z
    U 79
    U 84
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 68
    U 70
    O 75
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 79
    Z 84
    Z
    Z
    Soutěž nemá správce [ více ]