Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 13. října 2019
svátek má Renáta.
Hlavní menu
  • ID: 4313
  • Návštěvy: 87/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6580
    Týden:
    87
    Dnes:
    15
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10  > 

    2.kolo

    Út 22.07. 17:00 Frenštát - Fulnek 0:4 (0:1)
    St 23.07. 17:00 Bystřice p.H. - Třinec 0:3 (0:2)
    So 26.07. 11:00 Litvínov - Mostecký FK 0:1pk (0:0)
    So 26.07. 17:00 Líšeň - Znojmo 4:3pk (1:1)
    So 26.07. 17:00 Šardice - Břeclav 2:1 (2:1)
    So 26.07. 17:00 Boskovice - Kroměříž 3:1pk (1:1)
    So 26.07. 17:00 Orlová - Karviná 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Protivanov - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Hranice - Konice 3:0 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Třebíč - Jihlava 1:4 (1:2)
    So 26.07. 17:00 Prachatice - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Chomutov - Ústí n/L 4:5pk (0:0)
    Ne 27.07. 10:15 Slavičín - Hulín 6:7pk (2:2)
    Ne 27.07. 10:15 Hořovicko - Sparta Krč 4:3pk (0:0)
    Ne 27.07. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 3:2pk (1:1)
    Ne 27.07. 10:15 Olympia HK - Převýšov 3:0 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Velké Losiny - Zábřeh 2:0 (2:0)
    Ne 27.07. 17:00 Rapid Plzeň - Sokolov 0:9 (0:2)
    Ne 27.07. 17:00 Bavorovice - Táborsko 1:6 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Toužim - SK Rakovník 1:4 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Šumperk - Uničov 2:4 (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Chrudim - Letohrad 3:4pk (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Turnov - Náchod 2:1 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Holice - Dvůr Králové 2:3 (2:1)
    Ne 27.07. 17:00 Val. Meziříčí - Otrokovice 4:5pk (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Řezuz Děčín - Nový Bor 4:0 (2:0)
    Ne 27.07. 17:00 Domažlice - Vejprnice 4:1 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 RMSK Cidlina - Hlavice 2:3 (1:2)
    Ne 27.07. 17:00 Tachov - Karlovy Vary 2:3 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Ústí n.O. - Týniště n.O. 7:8pk (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Havířov - Vítkovice 0:5 (0:4)
    Ne 27.07. 17:00 Rýmařov - Hlučín 1:4 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Rousínov - Bystrc 3:4pk (0:0)
    Ne 27.07. 17:00 Rájec - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Provodov - Brumov 1:2 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Zápy - Velim 2:3 (1:0)
    Ne 27.07. 17:00 Česká Lípa - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Čelákovice - Kolín 0:1 (0:0)
    Ne 27.07. 17:00 Vltavín - Votice 4:5pk (0:0)
    Ne 27.07. 17:00 Klatovy - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Kunice - Písek 3:4pk (1:1)
    Ne 27.07. 17:00 Třeboň - Vlašim 0:3 (0:1)
    Ne 27.07. 17:00 Živanice - Hradec Králové 2:3 (1:2)
    Ne 27.07. 17:00 Meteor - Čáslav 5:4pk (2:2)
    Ne 27.07. 17:00 Velké Karlovice - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Út 05.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Opava 2:4 (0:0)

    3:4pk (0:0)

    Ne 27.07. 2008 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 2 0 40:20 32
    2. 12 9 0 3 35:19 27
    3. 12 8 2 2 33:14 26
    4. 12 8 2 2 30:15 26
    5. 12 7 0 5 19:15 21
    6. 12 6 0 6 24:31 18
    7. 12 4 3 5 18:15 15
    8. 12 4 3 5 19:19 15
    9. 12 5 0 7 20:28 15
    10. 12 4 1 7 21:18 13
    11. 12 4 1 7 29:34 13
    12. 12 4 1 7 20:26 13
    13. 12 3 3 6 13:20 12
    14. 12 3 2 7 17:23 11
    15. 12 3 2 7 12:27 11
    16. 12 2 2 8 18:44 8