Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 3030
  • Návštěvy: 531/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25053
Týden:
531
Dnes:
7
On-line:
1

Pohár ČMFS

ID: 4313  |  Sezona: 2008/09  |  muži  |  Návštěvy: 90/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10  > 

2.kolo

Út 22.07. 17:00 Frenštát - Fulnek 0:4 (0:1)
St 23.07. 17:00 Bystřice p.H. - Třinec 0:3 (0:2)
So 26.07. 11:00 Litvínov - Mostecký FK 0:1pk (0:0)
So 26.07. 17:00 Líšeň - Znojmo 4:3pk (1:1)
So 26.07. 17:00 Šardice - Břeclav 2:1 (2:1)
So 26.07. 17:00 Boskovice - Kroměříž 3:1pk (1:1)
So 26.07. 17:00 Orlová - Karviná 0:1 (0:0)
So 26.07. 17:00 Protivanov - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
So 26.07. 17:00 Hranice - Konice 3:0 (1:0)
So 26.07. 17:00 Třebíč - Jihlava 1:4 (1:2)
So 26.07. 17:00 Prachatice - Dukla Praha 1:2 (1:1)
So 26.07. 17:00 Chomutov - Ústí n/L 4:5pk (0:0)
Ne 27.07. 10:15 Slavičín - Hulín 6:7pk (2:2)
Ne 27.07. 10:15 Hořovicko - Sparta Krč 4:3pk (0:0)
Ne 27.07. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 3:2pk (1:1)
Ne 27.07. 10:15 Olympia HK - Převýšov 3:0 (1:0)
Ne 27.07. 17:00 Velké Losiny - Zábřeh 2:0 (2:0)
Ne 27.07. 17:00 Rapid Plzeň - Sokolov 0:9 (0:2)
Ne 27.07. 17:00 Bavorovice - Táborsko 1:6 (0:1)
Ne 27.07. 17:00 Toužim - SK Rakovník 1:4 (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Šumperk - Uničov 2:4 (2:2)
Ne 27.07. 17:00 Chrudim - Letohrad 3:4pk (2:2)
Ne 27.07. 17:00 Turnov - Náchod 2:1 (1:0)
Ne 27.07. 17:00 Holice - Dvůr Králové 2:3 (2:1)
Ne 27.07. 17:00 Val. Meziříčí - Otrokovice 4:5pk (2:2)
Ne 27.07. 17:00 Řezuz Děčín - Nový Bor 4:0 (2:0)
Ne 27.07. 17:00 Domažlice - Vejprnice 4:1 (1:1)
Ne 27.07. 17:00 RMSK Cidlina - Hlavice 2:3 (1:2)
Ne 27.07. 17:00 Tachov - Karlovy Vary 2:3 (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Ústí n.O. - Týniště n.O. 7:8pk (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Havířov - Vítkovice 0:5 (0:4)
Ne 27.07. 17:00 Rýmařov - Hlučín 1:4 (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Rousínov - Bystrc 3:4pk (0:0)
Ne 27.07. 17:00 Rájec - Mutěnice 0:1 (0:1)
Ne 27.07. 17:00 Provodov - Brumov 1:2 (1:0)
Ne 27.07. 17:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
Ne 27.07. 17:00 Zápy - Velim 2:3 (1:0)
Ne 27.07. 17:00 Česká Lípa - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Čelákovice - Kolín 0:1 (0:0)
Ne 27.07. 17:00 Vltavín - Votice 4:5pk (0:0)
Ne 27.07. 17:00 Klatovy - Vyšehrad 0:2 (0:1)
Ne 27.07. 17:00 Kunice - Písek 3:4pk (1:1)
Ne 27.07. 17:00 Třeboň - Vlašim 0:3 (0:1)
Ne 27.07. 17:00 Živanice - Hradec Králové 2:3 (1:2)
Ne 27.07. 17:00 Meteor - Čáslav 5:4pk (2:2)
Ne 27.07. 17:00 Velké Karlovice - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
Út 05.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Opava 2:4 (0:0)

3:4pk (0:0)

Ne 27.07. 2008 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, So 19.10. 14:30
Krumvíř: Krumvíř - Rousínov
B-Tým: Okresní přebor, Ne 20.10. 10:15
Rousínov - Otnice
Dorost U-19: I. třída, skupina A, Ne 20.10. 12:15
Rájec - Rousínov
Žáci U-15: I. třída, skupina A, Ne 20.10. 09:00
Vyškov - Rousínov
Žáci U-13: I. třída, skupina A, Ne 20.10. 11:15
Vyškov - Rousínov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 12 10 2 0 40:20 32
2. 13 9 2 2 36:15 29
3. 12 9 0 3 35:19 27
4. 12 8 2 2 30:15 26
5. 12 7 0 5 19:15 21
6. 12 6 0 6 24:31 18
7. 12 4 3 5 18:15 15
8. 12 4 3 5 19:19 15
9. 12 5 0 7 20:28 15
10. 12 4 1 7 21:18 13
11. 12 4 1 7 29:34 13
12. 13 4 1 8 21:29 13
13. 12 3 3 6 13:20 12
14. 12 3 2 7 17:23 11
15. 12 3 2 7 12:27 11
16. 12 2 2 8 18:44 8

Krátké zprávy z klubu

Žáci na Startu bez bodů a bez vstřelené branky.

01.09. 2019 | 13:38 Po úvodním kole, kdy obě mužstva žáků bodovala se první venkovní utkání oběma vůbec nepovedla.Starší prohráli 4:0 a mladší vysoko 13:0.

Starší přípravka";B"; veze bodík z Brankovic

01.09. 2019 | 13:33 Úvodní utkání sehrála starší přípravky B na hřišti v Brankovicích a uhrála remízu 10:10, branky:Vanderka 4x, Bartošek Matěj 2x, Mahdal 2x, Bartošek Adam a Kovařík.

Přípravky na úvod proti Velešovicím

30.08. 2019 | 09:04 Netradičně ve čtvrtek se střetla mužstva přípravek s celky Velešovic. Starší přípravka ";;A";; zvítězila 19:9, branky:Vanderka 7x, Bartošek Matěj 4x, Hanák 3x, Juráček 2x, Spisar, Doležel a Bartošek Adam.
Mladší přípravka remizovala 10:10 , branyk:Volgemut 6x, Bukovský 4x.

Žáci vstoupil do sezony vítězně.

30.08. 2019 | 08:50 Na úvod soutěže hostila naše žákovská mužstva celky Bohunic. Byla to zároveň derniéra, protože díky neochotě vedení Spartaku Slavíkovice spolupracovat s mládeží bylo vedení Tatranu nuceno další mistrovská utkání žáků přesunout na hřiště do Habrovan, kde vedení Habrovan nám vyšlo maximálně vstříc a od příštího kola již budou žakovská mužstva hrát a trenovat na hřišti v Habrovanech.
K samotným utkáním, starší žáci zvítězili celkem přesvědčivě 6:1, branky:Buchta 2x. Hráček 2x, Hustoles a Šlimar.
Mladší rovněž zvítězili a to v poměru 5:2, branky:Meitner 3x, Košťál 2x.