Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 4313
  • Návštěvy: 62/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6967
    Týden:
    62
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10  > 

    3.kolo

    So 02.08. 10:15 Boskovice - Velké Losiny 1:0 (0:0)
    Út 05.08. 17:00 Hranice - Uničov 3:5pk (0:0)
    St 27.08. 17:00 Brumov - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    St 27.08. 17:00 Šardice - Mutěnice 0:5 (0:1)
    Út 02.09. 17:00 Bystrc - Fulnek 0:3 (0:1)
    Út 02.09. 17:00 Hlučín - Karviná 0:3 (0:0)
    Út 02.09. 19:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    St 03.09. 17:00 Velim - Meteor 4:3pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Domažlice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Hlavice - Mladá Boleslav 5:4pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Dvůr Králové - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Opava - HFK Olomouc 5:4pk (1:1)
    St 03.09. 17:00 Třinec - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    St 03.09. 17:00 Králův Dvůr - Bohemians 0:3 (0:0)
    St 03.09. 17:00 Olympia HK - Kolín 6:5pk (1:1)
    St 03.09. 17:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 4:2 (3:2)
    St 03.09. 17:00 Mostecký FK - Ústí n/L 0:3pk (1:1)
    St 03.09. 17:00 Hulín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    St 03.09. 17:00 Řezuz Děčín - Teplice 2:3 (0:3)
    St 03.09. 17:00 Písek - Dukla Praha 6:5pk (0:0)
    St 03.09. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram 4:2pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Votice - Vlašim 3:2pk (0:0)
    St 03.09. 17:00 Letohrad - Jablonec 3:4pk (2:2)
    St 03.09. 17:00 Otrokovice - Zlín 0:3 (0:2)
    St 03.09. 17:00 Líšeň - Jihlava 0:3 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Velké Meziříčí - České Budějovice 0:4 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Týniště n.O. - Zbrojovka Brno 1:4 (1:4)
    St 03.09. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 4:5pk (1:1)
    Čt 04.09. 17:00 SK Rakovník - Slavia Praha 0:7 (0:4)
    Čt 04.09. 17:00 Turnov - Slovan Liberec 0:3 (0:0)
    Út 09.09. 17:00 Hořovicko - SK Kladno 1:2 (0:0)

    4:2 (3:2)

    St 03.09. 2008 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       20´  T. Kuchař
       44´  T. Silveira
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 68
    O
    O
    O 40
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    U 46
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 40
    U 46
    O 68
    Soutěž nemá správce [ více ]