Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 3620
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8308
    Týden:
    34
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
    14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

    23.kolo

    11.05. 17:00 Ústí n/L - Teplice 4:1 (1:1)
    So 12.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Meteor 1:9 (0:4)
    So 12.05. 12:00 Slavia Praha - SK Kladno 15:0 (9:0)
    So 12.05. 12:15 Dukla Praha - Mostecký FK 3:2 (0:1)
    So 12.05. 13:30 Varnsdorf - Karlovy Vary 1:8
    So 12.05. 14:45 Sokolov - SK Rakovník 15:0 (8:0)
    So 12.05. 17:00 Admira Praha - Junior Děčín 1:2 (1:1)

    15:0 (8:0)

    So 12.05. 2012 14:45

    Góly (Asistence)

         J. Prokš   (D. Harcuba)
       10´  J. Samek   (D. Harcuba)
       11´  D. Šlajs   (D. Unger)
       22´  D. Harcuba
       23´  D. Unger   (D. Kocour)
       26´  R. Vokáč
       28´  D. Unger   (D. Kocour)
       32´  D. Šlajs   (D. Unger)
       42´  D. Kocour   (S. Nguyen)
       45´  J. Prokš   (J. Kraclík)
       49´  O. Štěpánek   (J. Kraclík)
       57´  S. Nguyen   (D. Šlajs)
       58´  J. Samek   (D. Šlajs)
       63´  O. Hollý   (M. Krček)
       68´  S. Nguyen   (R. Vokáč)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 36
    O 36
    O
    O
    O
    Z 36
    Z
    Z 36
    Z 42
    Z
    U 36
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 36
    O 36
    Z 36
    Z 36
    B 36
    Z 42
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Milan Gabrle  
    Správce soutěže: X X