Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 3364
  • Návštěvy: 149/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11619
    Týden:
    149
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    2.kolo

    So 06.08. 17:00 Ovčáry - Hlavice 4:1 (2:0)
    Út 09.08. 17:00 RMSK Cidlina - Kunice 1:4 (1:2)
    Út 09.08. 17:00 Opava - Třinec 3:2 np (2:2)
    Út 09.08. 17:00 Vltavín - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    Út 09.08. 17:00 Vyšehrad - Převýšov 1:3 (1:1)
    Út 09.08. 17:00 Admira Praha - Sokolov 1:3 (1:2)
    St 10.08. 17:00 Spytihněv - Sigma Olomouc 2:3 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Hulín - Jihlava 0:3 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Heřmanice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    St 10.08. 17:00 Meteor - Slavia Praha 1:6 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Brumov - Frýdek-Místek 1:2 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Šumperk - Vyškov 3:0 (2:0)
    St 10.08. 17:00 Mikulovice - Dolní Benešov 4:0 (1:0)
    St 10.08. 17:00 HFK Olomouc - Karviná 2:3 np (2:2)
    St 10.08. 17:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 0:4 (0:2)
    St 10.08. 17:00 FC Táborsko - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Bořetice - Kroměříž 1:4 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Pardubice - Letohrad 1:0 (0:0)
    St 10.08. 17:00 Tasovice - Rosice 7:3 (1:2)
    St 10.08. 17:00 Slavoj Polná - Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)
    St 10.08. 17:00 Chrudim - Mladá Boleslav 0:3 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Vlašim - České Budějovice 0:3 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 2:3 np (2:2)
    St 10.08. 17:00 Bystrc - Znojmo 1:2 np (1:1)
    St 10.08. 17:00 Nová Paka - Bohemians 1905 0:7 (0:4)
    Út 16.08. 17:00 Ústí n/L - Teplice 0:2 (0:1)
    Út 16.08. 17:00 Brozany - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    Út 16.08. 17:00 Písek - Viktoria Žižkov 2:3 (1:0)
    St 24.08. 17:00 Uničov - Baník Ostrava 0:3 (0:0)
    St 24.08. 17:00 Roudnice - Jablonec 0:8 (0:4)
    Čt 01.09. 17:00 Domažlice - Sparta Praha 1:7 (0:3)
    St 07.09. 17:00 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň 1:4 (0:1)

    0:3 (0:2)

    St 10.08. 2011 17:00 - Hulín

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]