Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 3364
  • Návštěvy: 151/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11622
    Týden:
    151
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    So 30.07. 10:15 Náchod - Chrudim 0:4 (0:1)
    So 30.07. 10:15 Admira Praha - SK Kladno 1:0 np (0:0)
    So 30.07. 10:15 Strakonice - Vlašim 0:5 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Benešov - FC Táborsko 1:4 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Heřmanice - Lískovec 2:1 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:5 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Náměšť n.O. - Šumperk 0:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Brumov - FC Zlín 2:1 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Vyškov - Zábřeh 2:1 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Tasovice - Líšeň 3:1 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:3 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Mšeno - Hlavice 0:2 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:3 (2:2)
    So 30.07. 17:00 Vyšehrad - Hořovicko 2:1 (2:1)
    So 30.07. 17:00 Čelákovice - Kunice 0:7 (0:6)
    So 30.07. 17:00 Převýšov - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Souš - Sokolov 0:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Zápy - Ovčáry 1:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Nová Paka - Velim 3:2 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Tábor - Písek 0:2 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Třebíč - Rosice 1:3 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Mikulovice - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Orlová 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Litol - Vltavín 0:5 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 0:6 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Kolín - Votice 2:1 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Přerov - Hulín 1:3 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Spytihněv - Val. Meziříčí 2:1 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Slavičín - Třinec 1:4 (1:3)
    So 30.07. 17:00 Hlinsko - Pardubice 1:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Otrokovice - HFK Olomouc 1:8 (0:4)
    So 30.07. 17:00 Havířov - Karviná 1:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 SFK Vrchovina - Jihlava 0:5 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Petrovice - Opava 0:1 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Roudnice - Bohemians 1:0 (0:0)
    Ne 31.07. 10:15 Hodonín - Kroměříž 0:3 (0:1)
    Ne 31.07. 10:30 Bořetice - Bohunice 3:2 np (2:2)
    Ne 31.07. 16:00 Koloveč - Domažlice 2:3 (1:2)
    Ne 31.07. 17:00 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2 np (2:2)
    Ne 31.07. 17:00 Meteor - Chomutov 2:1 (1:0)
    Ne 31.07. 17:00 Bystrc - Břeclav 2:1 (1:1)
    St 03.08. 17:00 Český Dub - Varnsdorf 0:4 (0:0)
    St 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
    St 03.08. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
    St 10.08. 17:00 Brozany - Mostecký FK 2:1 (0:0)

    0:5 (0:1)

    So 30.07. 2011 17:00 - Souš

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       44´  M. Geňo
       47´  M. Geňo
       48´  P. Glaser
       67´  J. Šilhan
       80´  M. Geňo
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    Z
    Z
    Z
    Z
    U
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 65
    U 90
    Z 90
    Trenér:   Radoslav Látal  
    Soutěž nemá správce [ více ]