Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 5. srpna 2020
svátek má Kristián.
Hlavní menu
  • ID: 3616
  • Návštěvy: 24/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
4252
Týden:
24
Dnes:
2
On-line:
1

Pohár ČMFS

ID: 3364  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 52/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

So 30.07. 10:15 Náchod - Chrudim 0:4 (0:1)
So 30.07. 10:15 Admira Praha - SK Kladno 1:0 np (0:0)
So 30.07. 10:15 Strakonice - Vlašim 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Benešov - Táborsko 1:4 (1:2)
So 30.07. 17:00 Heřmanice - Lískovec 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:5 (1:2)
So 30.07. 17:00 Náměšť n.O. - Šumperk 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Brumov - Zlín 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
So 30.07. 17:00 Vyškov - Zábřeh 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Tasovice - Líšeň 3:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:3 (1:0)
So 30.07. 17:00 Mšeno - Hlavice 0:2 (0:0)
So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:3 (2:2)
So 30.07. 17:00 Vyšehrad - Hořovice 2:1 (2:1)
So 30.07. 17:00 Čelákovice - Kunice 0:7 (0:6)
So 30.07. 17:00 Převýšov - Česká Lípa 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Souš - Sokolov 0:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (2:0)
So 30.07. 17:00 Zápy - Ovčáry 1:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Nová Paka - Velim 3:2 (2:0)
So 30.07. 17:00 Tábor - Písek 0:2 (0:2)
So 30.07. 17:00 Třebíč - Rosice 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Mikulovice - Hlučín 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Orlová 1:0 (0:0)
So 30.07. 17:00 Litol - Vltavín 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 0:6 (0:3)
So 30.07. 17:00 Kolín - Votice 2:1 (1:0)
So 30.07. 17:00 Přerov - Hulín 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Spytihněv - Val. Meziříčí 2:1 (2:0)
So 30.07. 17:00 Slavičín - Třinec 1:4 (1:3)
So 30.07. 17:00 Hlinsko - Pardubice 1:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Otrokovice - HFK Olomouc 1:8 (0:4)
So 30.07. 17:00 Havířov - Karviná 1:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Vrchovina - Jihlava 0:5 (0:2)
So 30.07. 17:00 Petrovice - Opava 0:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Roudnice - Bohemians 1:0 (0:0)
Ne 31.07. 10:15 Hodonín - Kroměříž 0:3 (0:1)
Ne 31.07. 10:30 Bořetice - Bohunice 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 16:00 Koloveč - Domažlice 2:3 (1:2)
Ne 31.07. 17:00 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 17:00 Meteor - Chomutov 2:1 (1:0)
Ne 31.07. 17:00 Bystrc - Břeclav 2:1 (1:1)
St 03.08. 17:00 Český Dub - Varnsdorf 0:4 (0:0)
St 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
St 03.08. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Brozany - Mostecký FK 2:1 (0:0)

0:2 (0:0)

So 30.07. 2011 17:00 - Mšeno

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   66´  P. Novotný
   81´  T. Petrásek
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 86
Z
Z
Z 65
U 85
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 65
O 85
O 85
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: III. třída, skupina A, Ne 16.08. 17:00
Lukov - Spytihněv
Starší žáci: okresní přebor sk. A, Ne 30.08. 14:00
Spytihněv - Hvozdná
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0