Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 3616
  • Návštěvy: 56/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
3843
Týden:
56
Dnes:
1
On-line:
1

Pohár ČMFS

ID: 3364  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 38/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

So 30.07. 10:15 Náchod - Chrudim 0:4 (0:1)
So 30.07. 10:15 Admira Praha - SK Kladno 1:0 np (0:0)
So 30.07. 10:15 Strakonice - Vlašim 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Benešov - Táborsko 1:4 (1:2)
So 30.07. 17:00 Heřmanice - Lískovec 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:5 (1:2)
So 30.07. 17:00 Náměšť n.O. - Šumperk 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Brumov - Zlín 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
So 30.07. 17:00 Vyškov - Zábřeh 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Tasovice - Líšeň 3:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:3 (1:0)
So 30.07. 17:00 Mšeno - Hlavice 0:2 (0:0)
So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:3 (2:2)
So 30.07. 17:00 Vyšehrad - Hořovicko 2:1 (2:1)
So 30.07. 17:00 Čelákovice - Kunice 0:7 (0:6)
So 30.07. 17:00 Převýšov - Česká Lípa 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Souš - Sokolov 0:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (2:0)
So 30.07. 17:00 Zápy - Ovčáry 1:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Nová Paka - Velim 3:2 (2:0)
So 30.07. 17:00 Tábor - Písek 0:2 (0:2)
So 30.07. 17:00 Třebíč - Rosice 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Mikulovice - Hlučín 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Orlová 1:0 (0:0)
So 30.07. 17:00 Litol - Vltavín 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 0:6 (0:3)
So 30.07. 17:00 Kolín - Votice 2:1 (1:0)
So 30.07. 17:00 Přerov - Hulín 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Spytihněv - Val. Meziříčí 2:1 (2:0)
So 30.07. 17:00 Slavičín - Třinec 1:4 (1:3)
So 30.07. 17:00 Hlinsko - Pardubice 1:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Otrokovice - HFK Olomouc 1:8 (0:4)
So 30.07. 17:00 Havířov - Karviná 1:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Vrchovina - Jihlava 0:5 (0:2)
So 30.07. 17:00 Petrovice - Opava 0:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Roudnice - Bohemians 1:0 (0:0)
Ne 31.07. 10:15 Hodonín - Kroměříž 0:3 (0:1)
Ne 31.07. 10:30 Bořetice - Bohunice 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 16:00 Koloveč - Domažlice 2:3 (1:2)
Ne 31.07. 17:00 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 17:00 Meteor - Chomutov 2:1 (1:0)
Ne 31.07. 17:00 Bystrc - Břeclav 2:1 (1:1)
St 03.08. 17:00 Český Dub - Varnsdorf 0:4 (0:0)
St 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
St 03.08. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Brozany - Mostecký FK 2:1 (0:0)

1:2 (1:2)

So 30.07. 2011 17:00 - 700 diváků

Góly (Asistence)

   13´  J. Krejčí

Góly (Asistence)

   15´  J. Hromek
   20´  L. Fall
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 77
O
O
Z
Z
Z
Z 80
U 72
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O
O
Z 75
Z
Z
Z
U 90
U 80
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 72
O 77
Z 80
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 75
U 80
O 90
Trenér:   Milan Volf  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: III. třída, skupina A, Ne 22.03. 15:00
Spytihněv - Lhota
Starší žáci: okresní přebor sk. A, Ne 05.04. 13:00
Spytihněv - Březová
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 13 12 0 1 0 56:17 37
2. 13 9 0 2 2 34:19 29
3. 13 8 2 0 3 25:18 28
4. 13 6 3 2 2 30:21 26
5. 13 4 2 3 4 28:26 19
6. 13 5 1 2 5 34:36 19
7. 13 5 2 0 6 26:35 19
8. 13 6 0 0 7 24:28 18
9. 13 4 2 1 6 18:15 17
10. 13 4 2 1 6 28:29 17
11. 13 3 3 2 5 19:22 17
12. 13 3 1 3 6 26:39 14
13. 13 2 2 1 8 20:33 11
14. 13 0 0 2 11 18:48 2