Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. února 2020
svátek má Ljuba.
Hlavní menu
  • ID: 2884
  • Návštěvy: 44/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7088
    Týden:
    44
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10  > 

    2.kolo

    Út 24.07. 17:00 Havířov - Opava 1:2 (0:1)
    St 25.07. 17:00 Protivanov - 1.FC Slovácko 0:4 (0:3)
    Čt 26.07. 18:00 Vltavín - Vlašim 0:1 (0:1)
    27.07. 17:00 Písek - Táborsko 2:0 (0:0)
    So 28.07. 17:00 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 4:2 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Slavičín - Třinec 0:5 (0:3)
    So 28.07. 17:00 Holice - Letohrad 0:4 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Čelákovice - Kolín 2:4 (2:1)
    So 28.07. 17:00 Votice - Bohemians 2:4
    So 28.07. 17:00 Libiš - Český Brod 4:1
    So 28.07. 17:00 Konice - Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 28.07. 17:00 Třebíč - Jihlava 1:4 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Dolní Benešov - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 28.07. 17:00 Blansko - Mutěnice 0:2 (0:2)
    So 28.07. 17:00 Hulín - Kroměříž 1:2 (0:2)
    Ne 29.07. 10:15 Admira Praha - Čáslav 0:4 (0:1)
    Ne 29.07. 10:30 Boskovice - Břeclav 0:3 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 0:2 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Velké Losiny - Uničov 1:2pk
    Ne 29.07. 17:00 Bohuslavice - Orlová 1:3
    Ne 29.07. 17:00 Rousínov - HFK Olomouc 0:2
    Ne 29.07. 17:00 Otrokovice - Fulnek 0:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Králův Dvůr - Sparta Krč 0:3 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Karviná - Hlučín 2:1pk
    Ne 29.07. 17:00 Ovčáry - Vyšehrad 0:3
    Ne 29.07. 17:00 Meteor - Dukla Praha 0:3
    Ne 29.07. 17:00 Hrušovany - Bystrc 0:3
    Ne 29.07. 17:00 Strakonice - 1.FK Příbram 0:5 (0:2)
    Ne 29.07. 17:00 Horažďovice - Prachatice 2:1pk
    Ne 29.07. 17:00 Jankov - Třeboň 3:4 (2:0)
    Ne 29.07. 17:00 Rapid Plzeň - Klatovy 2:3
    Ne 29.07. 17:00 Vejprnice - Blšany 2:1 (2:0)
    Ne 29.07. 17:00 SK Rakovník - Hvězda Cheb 0:4
    Ne 29.07. 17:00 Vyškov - Líšeň 1:2pk (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 1:0pk (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Chomutov - Karlovy Vary 2:1pk (1:1)
    Ne 29.07. 17:00 Česká Lípa - Nový Bor 2:5 (0:3)
    Ne 29.07. 17:00 Týniště n.O. - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Nový Bydžov B - Trutnov 2:1
    Ne 29.07. 17:00 Živanice - Pardubice 2:0
    Ne 29.07. 17:00 Dvůr Králové - Velim 2:1pk (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Převýšov - Náchod 1:2
    Ne 29.07. 17:00 Turnov - Dobrovice 0:1
    Ne 29.07. 17:00 Brozany - Varnsdorf 0:4 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Rájec - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Domažlice - Sokolov 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vidnava - Rýmařov 2:4

    1:0 (1:0)

    So 28.07. 2007 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    Z
    Z
    Z
    Z
    U
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Správce soutěže: X X