Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 558
  • Návštěvy: 132/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11462
Týden:
132
Dnes:
8
On-line:
1

Středočeský krajský přebor

ID: 14199  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 853/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

6.kolo

So 14.09. 10:15 Hřebeč - Nespeky 2:0 (2:0)
So 14.09. 10:30 Komárov - Kosmonosy 1:0 (1:0)
So 14.09. 16:30 Hvozdnice - Nové Strašecí 2:0 (0:0)
So 14.09. 16:30 Vlašim B - Lhota 1:2 (0:2)
So 14.09. 16:30 Boh. Poděbrady - Tuchlovice 1:0 np (0:0)
So 14.09. 16:30 Kosoř - Klíčany 2:4 (2:3)
Ne 15.09. 15:00 Poříčí n/S. - Lysá n.L. 1:2 (0:1)
Ne 15.09. 16:30 Velim - Dobrovice 1:2 np (1:1)

1:2 n.p. (1:1)

Ne 15.09. 2019 16:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   85´  T. Cigánek   (P. Klain)
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 66
O 71
O
Z
Z 91
Z 78
Z
Z
U 86
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 78
O 86
O 91
Z
B
Trenér:   Pavel Klain  
Správce karty klubu: Lukáš Novák

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 07.03. 10:30
Lysá n.L. - Dobrovice
B-Tým: III. třída, skupina A, Ne 22.03. 15:00
Lysá n.L. - Kounice
Dorost U-19: okresní přebor, So 14.03. 10:15
Semice - Lysá n.L.
Žáci U-15: okresní přebor, Ne 05.04. 10:00
Sokoleč - Lysá n.L.
Žáci U-13: okresní přebor sk. B, So 04.04. 13:30
Všejany - Lysá n.L.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 1 1 2 47:13 36
2. 15 11 1 1 2 41:19 36
3. 15 10 0 0 5 42:23 30
4. 15 9 1 1 4 28:16 30
5. 15 8 1 0 6 40:36 26
6. 15 6 2 2 5 27:25 24
7. 15 7 0 2 6 31:27 23
8. 15 7 0 2 6 30:31 23
9. 15 5 3 2 5 28:31 23
10. 15 6 2 1 6 23:28 23
11. 15 6 0 2 7 21:26 20
12. 15 4 3 1 7 19:16 19
13. 15 4 1 1 9 22:32 15
14. 15 3 2 0 10 27:45 13
15. 15 3 0 2 10 24:49 11
16. 15 2 1 0 12 14:47 8