Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 644/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
36563
Týden:
644
Dnes:
87
On-line:
1

II. třída SŽ, skupina A - Praha

ID: 13966  |  Sezona: 2019/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 24/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18  > 

10.kolo

So 04.04. 13:00 Union Žižkov - Satalice
Ne 05.04. 10:00 Slavia Praha D - Újezd P4
Ne 05.04. 14:00 Kyje - Xaverov
Ne 05.04. 14:00 FŠ Optimum - JM Chodov
Ne 05.04. 14:30 FC Háje D - Klánovice

Ne 05.04. 2020 14:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 04.04. 17:00
1.FK Příbram - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 05.04. 10:15
Slavia Praha - Benešov
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 04.04. 14:30
Slavia Praha - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 04.04. 16:45
Slavia Praha - Karviná
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 05.04. 10:00
Benešov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 05.04. 12:15
Benešov - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 05.04. 10:00
Slavia Praha - Újezd P4
: OP ml.žáci sk. A, So 04.04. 09:30
Povltavská FA - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, Ne 05.04. 14:00
Slavia Praha - 1.FK Příbram FA
Žáci U-14: Česká liga, Ne 05.04. 16:00
Slavia Praha - 1.FK Příbram FA
Žáci U-13: ČL skupina B, So 04.04. 10:30
Junior Děčín - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 04.04. 10:30
Junior Děčín - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 9 0 0 71:3 27
2. 9 8 0 1 77:20 24
3. 9 7 0 2 59:27 21
4. 9 6 0 3 46:30 18
5. 9 4 0 5 40:43 12
6. 9 4 0 5 32:36 12
7. 9 4 0 5 35:45 12
8. 9 2 0 7 32:50 6
9. 9 1 0 8 27:74 3
10. 9 0 0 9 10:101 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
207
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.