Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 13855
  • Návštěvy: 702/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26917
    Týden:
    702
    Dnes:
    74
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 >

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:30 Pustá Polom - Břidličná 1:1 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Fulnek - Český Těšín 5:1 (2:0)
    So 09.11. 13:30 Dolní Datyně - Loko Petrovice 3:4 (2:2)
    So 09.11. 13:30 Brušperk - Krnov 1:1 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Oldřišov - Bílovec 2:1 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Kobeřice - Hlubina 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Bystřice - Háj ve Slezsku 2:2 (1:1)

    1:1 (1:0)

    So 09.11. 2019 10:30

    Góly (Asistence)

       27´  M. Rodek

    Góly (Asistence)

       74´  T. Adamovský
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O
    O 54
    O 70
    O
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 43
    O
    O 77
    O
    O
    O
    O 89
    O
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 54
    U 70
    B
    O
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    O 89
    O
    O
    O
    O
    Správce soutěže: Marek Koraba
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 45:23 54
    2. 26 13 8 5 40:21 47
    3. 26 13 2 11 39:37 41
    4. 26 11 7 8 47:38 40
    5. 26 12 4 10 35:32 40
    6. 26 11 6 9 44:42 39
    7. 26 11 4 11 41:42 37
    8. 26 11 3 12 37:37 36
    9. 26 8 8 10 30:36 32
    10. 26 9 5 12 38:48 32
    11. 26 8 7 11 32:33 31
    12. 26 7 8 11 31:41 29
    13. 26 9 2 15 35:51 29
    14. 26 6 5 15 34:49 23