Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. července 2020
svátek má Prokop.
Hlavní menu
  • ID: 3562
  • Návštěvy: 61/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Vsetín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9528
Týden:
61
Dnes:
7
On-line:
1

1:3 (0:3)

So 02.11. 2019 14:00

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 709/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Předkolo

26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
So 27.07. 17:00 Start Brno - Vrchovina 1:5 (1:3)
So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovicko 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)

3:5 (1:2)

Pá 26.07. 2019 18:00

Góly (Asistence)

   30´  L. Matůš
   87´  P. Hořelica
   90´  R. Bublák

Góly (Asistence)

   28´  F. Kiss
   37´  J. Vrána
   73´  P. Daniš
   76´  J. Vrána
   90´  M. Výmola
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z
Z 48
Z 78
Z 58
Z 58
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 60
Z 63
Z
Z
Z 74
Z
Z 80
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 58 80
Z 58
Z 78
B
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 60
O 74
Z 80
B
Trenér:   Miroslav Mičega  
Karta klubu nemá správce [ více ]
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 23 3 4 60:15 72
2. 30 20 4 6 71:28 64
3. 30 19 2 9 63:37 59
4. 30 17 3 10 49:43 54
5. 30 15 3 12 47:36 48
6. 30 15 0 15 65:55 45
7. 30 12 6 12 42:46 42
8. 30 12 6 12 44:57 42
9. 30 11 8 11 69:53 41
10. 30 13 2 15 62:55 41
11. 30 12 3 15 52:54 39
12. 30 11 6 13 45:52 39
13. 30 11 3 16 48:60 36
14. 30 11 1 18 43:56 34
15. 30 7 6 17 33:57 27
16. 30 2 2 26 27:116 8