Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 3360
  • Návštěvy: 92/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Šumperk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9694
Týden:
92
Dnes:
14
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 110/0
 <  01 02 03 04 05 06 07  > 

1. kolo

St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

0:3 (0:2)

St 14.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     P. Eismann
   41´  R. Bartolomeu
   67´  A. Fousek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 46
Z
Z 15 77
Z 60
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z 74
Z 60
Z
Z 68
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
U 60
Z 77
Z
B
U
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 60
Z 68
U 74
Z
Z
Z
B
Trenér:   Jiří Derco  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, Ne 12.04. 15:30
Zábřeh - Velké Losiny
Starší dorost B: Krajský přebor, Ne 12.04. 15:30
Plumlov - Zábřeh
Dorost U-19 B: OP dorost, So 11.04. 00:00
Bludov - Zábřeh
Žáci U-15: Krajský přebor, So 11.04. 10:00
Zábřeh - Čechovice
Žáci U-13: Krajský přebor, So 11.04. 11:45
Zábřeh - Čechovice
: III. třída - skupina B, Ne 05.04. 15:30
Písařov - Zábřeh
Žáci U-15: OP st.žáci, So 11.04. 00:00
Dubicko - Zábřeh
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 15 0 0 1 53:15 45
2. 16 11 1 1 3 42:22 36
3. 16 10 1 1 4 42:25 33
4. 16 8 3 1 4 30:24 31
5. 16 8 3 0 5 36:24 30
6. 16 8 2 1 5 32:23 29
7. 16 8 1 3 4 26:24 29
8. 16 8 1 2 5 35:27 28
9. 16 8 1 0 7 35:27 26
10. 16 7 0 1 8 33:30 22
11. 16 3 1 6 6 25:27 17
12. 16 3 4 0 9 26:35 17
13. 16 4 1 1 10 22:37 15
14. 16 2 2 1 11 20:52 11
15. 16 2 1 1 12 18:50 9
16. 16 1 0 3 12 6:39 6