Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 3360
  • Návštěvy: 95/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Šumperk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9672
Týden:
95
Dnes:
13
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 135/0
< 01 02 03 04 05 06 07  > 

Předkolo

26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
So 27.07. 17:00 Start Brno - Vrchovina 1:5 (1:3)
So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovicko 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)

2:0 (1:0)

Ne 28.07. 2019 17:00

Góly (Asistence)

   17´  T. Spurný
   90´  P. Stoklasa

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 62
Z 90
Z
Z
Z
Z 60
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 46
O 79
Z 68
Z
Z 76
Z
Z
Z 47
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 60
U 62
Z 90
B
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 68
B
Trenér:   Jiří Derco   Trenér:   Jan Trousil  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 04.04. 15:30
Litovel - Zábřeh
Starší dorost B: Krajský přebor, So 04.04. 10:00
Zábřeh - Nové Sady
Dorost U-19 B: OP dorost, So 04.04. 00:00
Zábřeh - Sudkov
Žáci U-15: Krajský přebor, So 04.04. 11:30
Slavonín - Zábřeh
Žáci U-13: Krajský přebor, So 04.04. 10:00
Slavonín - Zábřeh
: III. třída - skupina B, Ne 05.04. 15:30
Písařov - Zábřeh
Žáci U-15: OP st.žáci, So 04.04. 00:00
Zábřeh - Libina
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 15 0 0 1 53:15 45
2. 16 11 1 1 3 42:22 36
3. 16 10 1 1 4 42:25 33
4. 16 8 3 1 4 30:24 31
5. 16 8 3 0 5 36:24 30
6. 16 8 2 1 5 32:23 29
7. 16 8 1 3 4 26:24 29
8. 16 8 1 2 5 35:27 28
9. 16 8 1 0 7 35:27 26
10. 16 7 0 1 8 33:30 22
11. 16 3 1 6 6 25:27 17
12. 16 3 4 0 9 26:35 17
13. 16 4 1 1 10 22:37 15
14. 16 2 2 1 11 20:52 11
15. 16 2 1 1 12 18:50 9
16. 16 1 0 3 12 6:39 6