Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 3039
  • Návštěvy: 107/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10961
Týden:
107
Dnes:
15
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 132/0
 <  01 02 03 04 05 06 07  > 

1. kolo

St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

3:5 (1:3)

St 14.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

   12´  Z. Konečník
   53´  L. Motal
   63´  J. Gojš

Góly (Asistence)

     T. Machálek
   22´  M. Vintr
   33´  A. Fila
   57´  A. Fila
   77´  M. Zikl
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 79
Z 87
Z
Z 70
Z 79
Z
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 88
Z 46
Z 46
Z
Z
Z 46
Z
Z 30
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 70
O 79
Z 79
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 46 63
Z 46
Z
U
B
Trenér:   Miloslav Machálek  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 05.04. 15:30
Vyškov - Zlín
B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 05.04. 15:30
Bučovice - Vyškov
Dorost U-19: Krajský přebor, Ne 12.04. 10:00
Vyškov - Slatina
Dorost U-17: Krajský přebor, Ne 12.04. 12:15
Vyškov - Slatina
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 04.04. 10:00
Líšeň - Vyškov
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 04.04. 11:45
Líšeň - Vyškov
C-Tým: III. třída, skupina A, Ne 05.04. 15:30
Pačlavice - Vyškov
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 05.04. 10:00
FŠ Třebíč - Vyškov
: OP mladší žáci, Ne 19.04. 10:00
Vyškov - Račice
Žáci U-12: MSL skupina jih, Ne 05.04. 10:00
FŠ Třebíč - Vyškov
Starší žáci B: I. třída, skupina A, So 04.04. 09:00
FK Drnovice - Vyškov
Ml. žáci B: I. třída, skupina A, So 04.04. 10:45
FK Drnovice - Vyškov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 18 11 3 4 33:12 36
2. 18 10 4 4 32:17 34
3. 18 10 4 4 29:16 34
4. 18 9 6 3 32:24 33
5. 18 9 5 4 19:12 32
6. 18 9 4 5 39:19 31
7. 18 9 3 6 31:23 30
8. 18 9 2 7 36:22 29
9. 18 8 4 6 22:19 28
10. 18 5 9 4 27:24 24
11. 18 6 5 7 22:35 23
12. 18 6 4 8 27:37 22
13. 18 5 5 8 17:32 20
14. 18 5 3 10 28:31 18
15. 18 5 3 10 11:25 18
16. 18 5 3 10 19:36 18
17. 18 4 2 12 20:34 14
18. 18 1 3 14 18:44 6