Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 225/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13621
Týden:
225
Dnes:
23
On-line:
1

3:0 (0:0)

So 14.12. 2019 14:30 - U Nisy - 1760 diváků
Rozhodčí: Královec - Kotalík, Pečenka

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 1315/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

6.kolo

16.08. 18:00 České Budějovice - Slavia Praha 0:3 (0:0)
So 17.08. 17:00 Opava - Zlín 0:3 (0:1)
So 17.08. 17:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
So 17.08. 19:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 3:2 (0:1)
Ne 18.08. 15:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
Ne 18.08. 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
Ne 18.08. 17:00 Karviná - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
Ne 18.08. 19:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)

2:1 (1:0)

Ne 18.08. 2019 17:00 - Střelnice - 3053 diváků
Rozhodčí: Klíma - Blažej, Caletka

Góly (Asistence)

   22´  V. Jovović
   65´  M. Doležal

Góly (Asistence)

   80´  T. Ladra
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 76
Z
Z
Z
U
U 56
U 82
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z 34 77
Z 15
Z
Z
Z 60
Z
Z
Z
Z
U 66
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 56
Z 76
U 82 90
B
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
Z 66
Z 77
U
Z
O
O
Trenér:   Petr Rada   Trenér:   Jozef Weber  
Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 15.02. 17:00
Karviná - Zlín
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 22.03. 09:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, Ne 22.03. 10:45
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 17 3 0 45:4 54
2. 20 11 5 4 35:19 38
3. 20 10 5 5 35:27 35
4. 20 9 6 5 39:26 33
5. 20 10 2 8 39:32 32
6. 20 9 5 6 28:26 32
7. 20 9 4 7 30:23 31
8. 20 9 3 8 33:33 30
9. 20 8 3 9 33:30 27
10. 20 5 10 5 25:25 25
11. 20 5 8 7 18:29 23
12. 20 6 3 11 16:30 21
13. 20 5 5 10 20:32 20
14. 20 3 5 12 9:31 14
15. 20 2 7 11 13:30 13
16. 20 3 4 13 15:36 13