Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 181/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13348
Týden:
181
Dnes:
7
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 2198/5
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

08.11. 18:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
08.11. 18:00 Baník Ostrava - Karviná 3:0 (1:0)
So 09.11. 14:30 Zlín - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
So 09.11. 14:30 1.FK Příbram - Opava 0:0 (0:0)
So 09.11. 17:00 Jablonec - Sparta Praha 2:2 (0:2)
Ne 10.11. 14:30 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
Ne 10.11. 14:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:1 (2:1)
Ne 10.11. 17:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (1:0)

1:0 (0:0)

So 09.11. 2019 14:30 - Letná - 3081 diváků
Rozhodčí: Orel - Hájek, Kříž

Góly (Asistence)

   87´  J. Kolář

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z
Z 72
Z
Z 66
Z 86
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 58
Z
Z 72
Z 39
Z
Z 80
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 66
Z 72
Z 86
Z
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 58
Z 72
Z 80
B
Z
O
O
Trenér:   Jan Kameník   Trenér:   Radoslav Látal  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 07.12. 17:00
Karviná - Sigma Olomouc
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 18 15 3 0 38:3 48
2. 18 11 4 3 33:16 37
3. 18 10 2 6 35:24 32
4. 18 8 5 5 34:24 29
5. 18 8 5 5 30:24 29
6. 18 8 3 7 28:23 27
7. 18 8 3 7 30:29 27
8. 18 7 5 6 22:24 26
9. 18 7 3 8 30:27 24
10. 18 5 8 5 23:23 23
11. 18 5 4 9 19:29 19
12. 18 4 7 7 15:27 19
13. 18 5 3 10 13:28 18
14. 18 3 5 10 8:27 14
15. 18 3 4 11 14:30 13
16. 18 2 6 10 12:26 12