Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 155/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13355
Týden:
155
Dnes:
7
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 2073/7
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

13.kolo

So 19.10. 14:30 Slovan Liberec - Jablonec 2:2 (0:1)
So 19.10. 16:30 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:3 (0:1)
So 19.10. 16:30 Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
So 19.10. 19:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
Ne 20.10. 15:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
Ne 20.10. 15:30 Bohemians 1905 - Opava 1:0 (0:0)
Ne 20.10. 15:30 Karviná - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
Ne 20.10. 18:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (0:0)

0:2 (0:1)

So 19.10. 2019 16:30 - Letná - 2918 diváků
Rozhodčí: Proske - Kotík, Dresler

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   26´  N. Komličenko
   89´  P. Bucha
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 46
O 69
Z 26 75
Z
Z 28
Z
Z
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 78
Z
Z
Z
Z 46
Z
Z 32
U 86
U 61
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 75
Z
Z
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 61 79
Z 86
Z
Z
Z
B
Trenér:   Jan Kameník   Trenér:   Jozef Weber  
Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 08.12. 14:30
Karviná - Sigma Olomouc
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 19 16 3 0 41:3 51
2. 18 11 4 3 33:16 37
3. 18 10 2 6 35:24 32
4. 19 9 3 7 30:23 30
5. 19 8 6 5 30:24 30
6. 18 8 5 5 34:24 29
7. 18 8 3 7 30:29 27
8. 18 7 5 6 22:24 26
9. 19 7 3 9 30:30 24
10. 18 5 8 5 23:23 23
11. 19 4 8 7 15:27 20
12. 19 5 4 10 19:31 19
13. 19 5 4 10 13:28 19
14. 19 3 6 10 8:27 15
15. 18 3 4 11 14:30 13
16. 18 2 6 10 12:26 12