Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 205/1
  • Fans: 13
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13403
Týden:
205
Dnes:
34
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 1995/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

12.kolo

04.10. 18:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 3:1 (2:1)
So 05.10. 16:30 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
So 05.10. 16:30 Baník Ostrava - Zlín 4:0 (4:0)
So 05.10. 16:30 Opava - Teplice 0:1 (0:0)
So 05.10. 19:00 Sparta Praha - Karviná 4:0 (1:0)
Ne 06.10. 15:30 České Budějovice - Bohemians 1905 3:2 (1:0)
Ne 06.10. 15:30 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
Ne 06.10. 18:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:0)

4:0 (4:0)

So 05.10. 2019 16:30 - Městský stadion - 6073 diváků
Rozhodčí: Machálek - Moláček, VaŇkát

Góly (Asistence)

   20´  D. Diop
   25´  M. Jirásek
   31´  R. Reiter
   41´  M. Fillo

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 76
Z
Z
Z 83
Z
Z
U
U 73
U 67
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 66
Z
Z
Z 80
Z
Z
Z
Z 64
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67
Z 73
Z 83
Z
Z
O
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 64
Z 66
Z 80
O
Z
Z
B
Trenér:   Bohumil Páník   Trenér:   Josef Csaplár  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 15.02. 17:00
Karviná - Zlín
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 19 16 3 0 41:3 51
2. 19 11 4 4 34:18 37
3. 20 10 5 5 35:27 35
4. 19 9 5 5 39:26 32
5. 20 10 2 8 39:32 32
6. 19 9 3 7 30:23 30
7. 19 9 3 7 32:29 30
8. 19 8 5 6 24:25 29
9. 19 5 9 5 24:24 24
10. 19 7 3 9 30:30 24
11. 19 5 7 7 17:28 22
12. 19 5 4 10 19:31 19
13. 19 5 3 11 14:30 18
14. 19 3 5 11 9:29 14
15. 19 2 7 10 13:27 13
16. 19 3 4 12 14:32 13