Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 151/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13352
Týden:
151
Dnes:
2
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 1985/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

10.kolo

20.09. 18:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:2 (1:2)
So 21.09. 16:30 1.FK Příbram - Karviná 0:2 (0:1)
So 21.09. 16:30 Opava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
So 21.09. 16:30 1.FC Slovácko - Teplice 1:1 (1:1)
So 21.09. 19:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
Ne 22.09. 15:30 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
Ne 22.09. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:3 (0:1)
Po 23.09. 18:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)

2:2 (1:2)

Pá 20.09. 2019 18:00 - Ďolíček - 4301 diváků
Rozhodčí: Adámková - Kubr, Podaný

Góly (Asistence)

   23´  M. Havel
   49´  M. Havel

Góly (Asistence)

     T. Wágner
   45´  D. Mašek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 38
Z 46
Z 46
Z
Z 76
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 11 78
Z 90
Z
Z 52
Z
Z
Z 74
U
U 35
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46 47
Z 46
O 76
Z
Z
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 52
Z 74
Z 90
O
B
Z
Z
Trenér:   Martin Hašek   Trenér:   Josef Csaplár  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 08.12. 14:30
Karviná - Sigma Olomouc
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 19 16 3 0 41:3 51
2. 18 11 4 3 33:16 37
3. 18 10 2 6 35:24 32
4. 19 9 3 7 30:23 30
5. 18 8 5 5 34:24 29
6. 18 8 5 5 30:24 29
7. 18 8 3 7 30:29 27
8. 18 7 5 6 22:24 26
9. 19 7 3 9 30:30 24
10. 18 5 8 5 23:23 23
11. 18 4 7 7 15:27 19
12. 19 5 4 10 19:31 19
13. 18 5 3 10 13:28 18
14. 18 3 5 10 8:27 14
15. 18 3 4 11 14:30 13
16. 18 2 6 10 12:26 12