Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 118/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13384
Týden:
118
Dnes:
41
On-line:
1

1:1 (0:1)

Ne 08.12. 2019 14:30 - Městský stadion - 2487 diváků
Rozhodčí: Pechanec - šimáček, Ratajová

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 2230/4
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

3.kolo

26.07. 18:30 Baník Ostrava - Teplice 0:1 (0:1)
So 27.07. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:2 (1:0)
So 27.07. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
So 27.07. 19:30 Viktoria Plzeň - Karviná 3:2 (1:0)
Ne 28.07. 16:30 Mladá Boleslav - Opava 4:1 (2:1)
Ne 28.07. 16:30 Jablonec - 1.FC Slovácko 6:0 (1:0)
Ne 28.07. 19:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
Po 29.07. 18:00 České Budějovice - Sparta Praha 2:2 (2:0)

2:1 (1:0)

So 27.07. 2019 17:00 - Letná - 3256 diváků
Rozhodčí: Klíma - Caletka, Leška

Góly (Asistence)

   25´  T. Poznar
   66´  D. Mašek

Góly (Asistence)

   60´  R. Potočný
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 65
O
Z
Z 88
Z
Z
Z
Z
U 56
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 46
O 79
O
O
O 70
Z
Z 80
Z 39
Z
U 65
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 56
Z 65
Z 88
Z
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 46
Z 65
Z 80
Z
Z
O
B
Trenér:   Josef Csaplár   Trenér:   Pavel Hoftych  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 14.12. 14:30
Slovan Liberec - Karviná
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 19 16 3 0 41:3 51
2. 19 11 4 4 34:18 37
3. 19 9 5 5 39:26 32
4. 19 10 2 7 37:29 32
5. 19 9 5 5 32:25 32
6. 19 9 3 7 30:23 30
7. 19 9 3 7 32:29 30
8. 19 8 5 6 24:25 29
9. 19 5 9 5 24:24 24
10. 19 7 3 9 30:30 24
11. 19 5 7 7 17:28 22
12. 19 5 4 10 19:31 19
13. 19 5 3 11 14:30 18
14. 19 3 5 11 9:29 14
15. 19 2 7 10 13:27 13
16. 19 3 4 12 14:32 13