Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 598/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
34915
Týden:
598
Dnes:
21
On-line:
1

Česká liga dorostu U-17 skupina A

ID: 13450  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 110/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

10.08. 17:15 Slavia Praha B - Sokolov 5:0 (3:0)
Ne 12.08. 12:15 Motorlet Praha - Benešov 5:1 (1:1)
Ne 12.08. 12:15 1.FK Příbram B - Petřín Plzeň 2:3 (0:0)
Ne 12.08. 12:15 Písek - Doubravka 10:3 (4:0)
Ne 12.08. 12:15 Meteor - SK Kladno 2:3 (0:1)
Ne 12.08. 12:15 Mostecký FK - Vyšehrad 4:0 (3:0)
Ne 12.08. 12:30 Táborsko - České Budějovice B 0:2 (0:1)
Ne 12.08. 12:30 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 0:4 (0:3)

0:2 (0:1)

Ne 12.08. 2018 12:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Liga mistrů, St 23.10. 21:00
Slavia Praha - FC Barcelona
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.10. 10:15
Slavia Praha - Sparta Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.10. 11:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.10. 13:15
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Pá 25.10. 12:15
Vyšehrad - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 27.10. 12:15
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 03.11. 10:00
Slavia Praha - Xaverov
Žáci U-15: Česká liga, Ne 27.10. 10:00
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Ne 27.10. 12:00
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 26.10. 11:00
Meteor - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 26.10. 11:00
Meteor - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 2 1 1 0 2:0 4
2. 2 1 1 0 2:1 4
3. 2 0 1 1 2:3 1
4. 2 0 1 1 1:3 1

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.