Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 1585
  • Návštěvy: 71/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Děčín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11565
Týden:
71
Dnes:
2
On-line:
1

Česká divize skupina B U-19

ID: 13448  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 128/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

So 09.03. 10:00 Litoměřicko - Varnsdorf 1:5 (0:2)
So 09.03. 10:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 2:8 (1:4)
So 09.03. 10:00 Junior Děčín - Litvínov 1:6 (0:2)
So 09.03. 10:00 Chomutov - FF Roudnice 3:0 (0:0)
So 09.03. 10:00 Louny - Mostecký FK B 2:1 np (0:0)
So 09.03. 10:30 Teplice B - Jablonec B 5:3 (4:2)
So 09.03. 11:00 Česká Lípa - CU Bohemians B 0:11 (0:3)
So 09.03. 15:30 Ervěnice - Sokolov B 3:4 (1:0)

2:8 (1:4)

So 09.03. 2019 10:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Pá 10.04. 18:00
Ústí n/L - Varnsdorf
Dorost U-19: ČD skupina B, So 11.04. 11:00
Sokolov - Varnsdorf
Dorost U-17: ČD skupina B, St 08.04. 13:15
Sokolov - Varnsdorf
Žáci U-15: Divize skupina B, Čt 09.04. 17:00
Ústí n/L - Varnsdorf
Žáci U-13: OP ml.žáci, So 11.04. 10:00
Roma Děčín - Varnsdorf
Žáci U-14: Divize skupina B, Čt 09.04. 15:15
Ústí n/L - Varnsdorf
Žáci U-12: ČL skupina C, Ne 12.04. 10:00
Varnsdorf - Roudnice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 12 2 3 30:11 38
2. 17 10 5 2 34:20 35
3. 17 10 4 3 36:17 34
4. 17 9 4 4 32:17 31
5. 17 10 1 6 36:26 31
6. 17 9 2 6 31:23 29
7. 17 7 5 5 26:20 26
8. 17 6 6 5 32:28 24
9. 17 5 7 5 24:23 22
10. 17 6 3 8 23:35 21
11. 17 6 2 9 25:28 20
12. 17 4 7 6 17:27 19
13. 17 3 6 8 23:42 15
14. 17 4 2 11 15:28 14
15. 17 2 4 11 18:36 10
16. 17 1 4 12 14:35 7