Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 191/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21921
Týden:
191
Dnes:
41
On-line:
1

Okresní přebor - Praha-východ

ID: 13403  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 168/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 >
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

26.kolo

14.06. 19:00 Velké Popovice - Šestajovice 9:0 (6:0)
So 15.06. 13:00 Sibřina - Kunice B 1:0 (0:0)
So 15.06. 14:00 Senohraby - Odolena Voda 5:1 (1:1)
So 15.06. 17:00 Zeleneč - Hovorčovice 2:1 (2:0)
So 15.06. 17:00 Hrusice - Zápy B 2:5 (1:2)
So 15.06. 17:00 Líbeznice - Kamenice 6:0 (2:0)
Ne 16.06. 17:00 Dobřejovice - Radonice 3:1 (2:1)

1:2 (1:1)

So 15.06. 2019 15:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, So 19.10. 15:30
Kondrac - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, Pá 18.10. 19:00
V. Popovice: Velké Popovice - Kunice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - B, So 19.10. 10:15
Nymburk - Kunice
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - B, So 19.10. 12:30
Nymburk - Kunice
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, So 19.10. 10:15
Kunice - Čelákovice
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 19.10. 11:55
Kunice - Čelákovice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 1 1 0 24:10 21
2. 8 5 1 0 2 21:11 17
3. 8 5 0 1 2 30:13 16
4. 8 4 1 1 2 25:14 15
5. 8 4 1 1 2 26:18 15
6. 8 5 0 0 3 16:13 15
7. 8 4 1 0 3 23:14 14
8. 8 4 1 0 3 19:15 14
9. 8 4 0 1 3 20:23 13
10. 8 2 2 1 3 20:27 11
11. 8 2 0 1 5 14:22 7
12. 8 0 1 2 5 11:23 4
13. 8 0 1 1 6 8:28 3
14. 8 0 1 1 6 6:34 3

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00