Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 353/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
24414
Týden:
353
Dnes:
25
On-line:
1

Okresní přebor - Praha-východ

ID: 13403  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 150/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

1.kolo

24.08. 19:00 Velké Popovice - Radonice 4:1 (2:1)
So 25.08. 17:00 Hrusice - Šestajovice 2:1 (1:0)
So 25.08. 17:00 Hovorčovice - Zápy B 0:3 (0:3)
Ne 26.08. 17:00 Líbeznice - Zeleneč 5:3 (4:2)
Ne 26.08. 17:00 Sibřina - Kamenice 4:0 (1:0)
Ne 26.08. 17:00 Senohraby - Kunice B 6:1 (4:0)
Ne 26.08. 17:00 Dobřejovice - Odolena Voda 1:2 (1:0)

6:1 (4:0)

Ne 26.08. 2018 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, Ne 04.10. 16:00
Senohraby - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, So 26.09. 10:15
Kunice - Dobřejovice
Dorost U-19: Krajský přebor U19, Ne 20.09. 10:15
Kunice - Baník Švermov
Dorost U-17: Krajský přebor U17, Ne 20.09. 12:30
Kunice - Baník Švermov
Žáci U-15: Krajský přebor B, So 26.09. 00:00
Talent Academy - Kunice
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 26.09. 00:00
Talent Academy - Kunice
Žáci U-13 B: okresní přebor sk. B, Ne 20.09. 10:15
Přišimasy - Kunice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 1 0 0 16:5 14
2. 5 3 0 1 1 16:9 10
3. 4 3 0 0 1 9:5 9
4. 4 2 0 1 1 10:10 7
5. 4 2 0 0 2 15:11 6
6. 3 2 0 0 1 5:3 6
7. 5 2 0 0 3 11:11 6
8. 4 2 0 0 2 10:10 6
9. 5 2 0 0 3 9:15 6
10. 5 1 1 0 3 9:13 5
11. 4 1 1 0 2 1:9 5
12. 4 1 0 0 3 11:18 3
13. 4 0 0 1 3 3:6 1

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00