Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 3633
  • Návštěvy: 235/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15828
Týden:
235
Dnes:
26
On-line:
1

4:1 (1:1)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Na stínadlech - 2072 diváků
Rozhodčí: Hocek - šimáček, Matoušek

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 13309  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 103/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

3.kolo

24.08. 11:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
24.08. 12:00 1.FK Příbram - Pardubice 1:2 np (1:1)
24.08. 14:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:1 (1:0)
So 25.08. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 4:0 (3:0)
So 25.08. 14:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
St 29.08. 09:00 Dukla Praha - Sparta Praha 0:4 (0:2)
St 29.08. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
St 12.09. 14:30 Zlín - Slavia Praha 1:2 (1:1)

4:1 (1:1)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Na stínadlech - 2072 diváků
Rozhodčí: Hocek - šimáček, Matoušek

Góly (Asistence)

   21´  J. Řezníček
   65´  J. Shejbal
   79´  J. Řezníček
   87´  J. Řezníček

Góly (Asistence)

   16´  T. Poznar
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 69
Z 69
Z
Z 59
U 59
U 86
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 80
O
Z
Z
Z 41 61
Z 69
Z 80
Z 61
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 59
Z 59
U 69
U 69
O 86
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 61
Z 61
Z 69
Z 80
O 80
Z
U
Trenér:   Stanislav Hejkal   Trenér:   Bohumil Páník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 16.08. 10:30
Jihlava - Zlín
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 16.08. 10:30
Zlín - Frýdek-Místek
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 15.08. 00:00
Zlín - Frýdek-Místek
Žáci U-15: MSL Top, So 15.08. 00:00
Frýdek-Místek - Zlín
Žáci U-14: MSL Top, So 15.08. 00:00
Frýdek-Místek - Zlín
: Okresní přebor,sk. A, St 26.08. 17:00
Zlín - Lukov
: MS liga žen, Ne 06.09. 16:00
Zlín - FK Hodonín
: okresní přebor,sk. B, Ne 30.08. 10:00
Biskupice - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Starší žáci B: Krajský přebor, So 29.08. 09:30
Holešov - Zlín
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 29.08. 11:15
Holešov - Zlín