Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 3633
  • Návštěvy: 235/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15828
Týden:
235
Dnes:
26
On-line:
1

4:1 (1:1)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Na stínadlech - 2072 diváků
Rozhodčí: Hocek - šimáček, Matoušek

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 13309  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 103/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

2.kolo

17.08. 11:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
17.08. 13:15 Hradec Králové - Karviná 0:2 (0:0)
So 18.08. 11:00 Sparta Praha - České Budějovice 7:0 (2:0)
So 18.08. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:4 (1:1)
So 18.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:0 (1:0)
So 18.08. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
So 18.08. 13:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:3 np (1:1)
So 18.08. 13:15 Pardubice - Dukla Praha 1:2 np (0:1)

1:0 (0:0)

Út 23.06. 2020 17:30 - Letná - 1490 diváků
Rozhodčí: Orel - Blažej, Hock

Góly (Asistence)

   62´  T. Poznar   (penalta)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z
Z 46
Z 64
Z
Z
Z 72
Z 90
U 90
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 70
Z
Z 70
Z 82
Z
Z 51
U 55
U
U 55
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
U 64
Z 72
Z 90
O 90
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 55
Z 55
U 70
U 70 89
O 82
O
B
Trenér:   Bohumil Páník   Trenér:   Petr Čuhel  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 16.08. 10:30
Jihlava - Zlín
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 16.08. 10:30
Zlín - Frýdek-Místek
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 15.08. 00:00
Zlín - Frýdek-Místek
Žáci U-15: MSL Top, So 15.08. 00:00
Frýdek-Místek - Zlín
Žáci U-14: MSL Top, So 15.08. 00:00
Frýdek-Místek - Zlín
: Okresní přebor,sk. A, St 26.08. 17:00
Zlín - Lukov
: MS liga žen, Ne 06.09. 16:00
Zlín - FK Hodonín
: okresní přebor,sk. B, Ne 30.08. 10:00
Biskupice - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Starší žáci B: Krajský přebor, So 29.08. 09:30
Holešov - Zlín
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 29.08. 11:15
Holešov - Zlín