Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 102/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9207
Týden:
102
Dnes:
2
On-line:
1

I.B třída skupina E

ID: 13176  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 73/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

16.kolo

So 06.04. 10:30 Rožmitál - Hořovicko B 4:2 (2:1)
So 06.04. 16:30 Černolice - Loděnice 2:3 np (2:2)
So 06.04. 16:30 Choteč - Nový Knín 4:2 (2:1)
So 06.04. 16:30 Lety - Chlumec 1:2 (0:1)
Ne 07.04. 16:30 Daleké Dušníky - Milín 3:2 np (1:2)
Ne 07.04. 16:30 Dobříš B - Králův Dvůr B 0:1 (0:1)
Ne 07.04. 16:30 Zdice - Rudná 6:0 (3:0)

6:2 (4:1)

So 07.03. 2020 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 04.04. 10:15
Chomutov - Dobříš
B-Tým: I.B třída skupina E, So 04.04. 16:30
Dobříš - Černolice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - A, Ne 05.04. 10:15
Tatran Rakovník - Dobříš
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - A, So 11.04. 12:30
Dobříš - Králův Dvůr
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , Ne 05.04. 10:15
Dobříš - Hořovicko
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , Ne 05.04. 11:55
Dobříš - Hořovicko
: okresní přebor-jaro, Ne 05.04. 14:00
Březnice - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 13 1 1 1 23:9 42
2. 16 10 2 2 2 32:15 36
3. 16 8 3 1 4 28:21 31
4. 16 6 4 4 2 27:17 30
5. 16 6 2 5 3 35:28 27
6. 16 6 2 4 4 29:29 26
7. 16 6 3 1 6 21:16 25
8. 16 5 3 3 5 34:25 24
9. 16 7 0 1 8 31:27 22
10. 16 5 1 5 5 21:21 22
11. 16 3 4 3 6 22:29 20
12. 16 4 3 1 8 30:42 19
13. 16 3 4 1 8 22:28 18
14. 16 4 2 2 8 23:33 18
15. 16 1 4 2 9 25:37 13
16. 16 2 1 3 10 25:49 11